Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasalarında Hacim Düştü; Boğa mı Ayı mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasalarında Hacim Düştü; Boğa mı Ayı mı?
Kripto Para Piyasalarında Hacim Düştü; Boğa mı Ayı mı?

© Reuters.  Kripto Para Piyasalarında Hacim Düştü; Boğa mı Ayı mı?© Reuters. Kripto Para Piyasalarında Hacim Düştü; Boğa mı Ayı mı?

Coinmarketcap verilerine göre, 8 Temmuz Cumartesi günü kripto piyasalarında son 24 saatte küçük yüzdelerle, çok az parayla yapılan çok az işlem var. Toplam piyasa hacmi, 1 milyar doların biraz altında.

Bitcoin (BTC), basın saatiyle 6,635 $ civarında seyrediyor. Ya yukarı ya da aşağı doğru neredeyse hiç hareket etmese de, geçen haftadan bu yana %4 civarında artış gösterdiği olduğu için, Bitcoin bu haftaki kazanımlarını koruyabildi.

Benzer şekilde, Ethereum (ETH) yaklaşık 7 saattir 467 $ seviyesinde, 24 saatte %1’in altında yükseliş gösterdi ve son yedi gün içinde %5,5 civarında bir yükseliş görüyoruz.

Tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, son 24 saatte göreceli olarak 266 milyar dolar civarında.

Piyasaların kararsızlığı, olumlu ve olumsuz haberlerin bir karışımıyla birleşti. Fransız hükümet yetkilisi Jean-Pierre Landau, kriptoya bir el atma çağrısında bulundu, oysa Almanya Maliye Bakanlığı, devlet tarafından yayınlanan dijital paraların “iyi anlaşılmayan” risklerle ilişkili olduğunu söyleyerek daha ihtiyatlı bir yaklaşım benimsedi.

Daha olumlu haberler ise, blockchain endüstrisine katılan iki önemli profesyonelin haberi oldu: Winklevoss ikizleri ‘Kripto değişimi NYSE Şefi Bilgi Memuru Robert Cornish‘i işe aldı ve Facebook Mühendislik Direktörü Evan Cheng şirketin blockchain takımında aynı pozisyona taşındı.

Kripto Para Piyasalarında Hacim Düştü; Boğa mı Ayı mı? isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasalarında Hacim Düştü; Boğa mı Ayı mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

MenaPay Tokenları Asya’da İlk Günden Tükendi Bitcoin Milyoneri: Bu 4 Sorun Çözülmezse Bitcoin Ölecek! Google Bitcoin’in boğa piyasasında olduğunu nasıl kanıtlar? Ripple’da taze yükseliş hakim: Analistlere göre, XRP keskin yükselebilir! 107 adrese 856,000 BTC gönderen Büyük Balina’nın kim olduğu belirlendi Korkunç tahmin: Gümüş Bitcoin olan altcoin’de ayı deseni belirdi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır