Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto para piyasaları yüzde 15, Bitcoin 500 dolardan fazla arttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto para piyasaları yüzde 15, Bitcoin 500 dolardan fazla arttı
Kripto para piyasaları yüzde 15, Bitcoin 500 dolardan fazla arttı


Bir yıldır olumsuz bir piyasadan sonra, son iki gündür kripto para piyasaları bir miktar toparlandı. Bitcoin’in 500 dolar değer kazanması ile rallinin piyasada bir yıldır süren kışı sona erdirebileceğine dair bir spekülasyon var.

Kripto para piyasaları toparlandıSon iki gün boyunca, piyasalar güçlü bir ralli yaşadı ve piyasa değeri 16 Aralık gece yarısından bu yana yüzde 16 arttı. Bitcoin o zamandan bu yana yüzde 14,5’lik bir artış ile kabaca 500 dolar kazandı.

Kripto piyasası boyunca, altcoinler takdir edildi ve bir kerede Bitcoin’den daha hızlı bir hızda yapıyorlar. Son yirmi dört saat içinde, Bitcoin Cash (BCH, ABC çatalı) ve Stratis (STRAT) sırasıyla yüzde 22,5 ve yüzde 11,5 oranında arttı.

yirmi dört saatlik zaman diliminde en büyük kayıp, EOS etrafında gerçekleşti ve güçlü bir çıkışın ardından takiben yüzde 4,7’lik bir düşüş düzeltmesi yaşadı. Genel olarak, EOS Pazar gününden bu yana yüzde 30 değer kazanarak 1,93 ABD dolarından 2,51 dolara yükseldi.

Diğer kayda değer kayıplar arasında Decentraland (MANA) yüzde 4,7, IOTA (MIOTA) yüzde 3,1 ve Basic Attention Token (BAT (LON:BATS)) yüzde 2,8’dir .

Potansiyel nedenlerRallinin bazı olası nedenleri arasında Bloomberg tarafından rapor edilen Tether’in USD rezervleri olabilir. Diğer potansiyel tetikleyiciler arasında , boğa koşusunu kıvılcımlayan, kısa pozisyonların kapanması olabilir (insanlar bir kısayı kapattıklarında satın alırlar). Ya da piyasa nihayetinde tahmin edilen ‘dip’ seviyesine ulaşmış olabilir..

Gelecek görünümüPiyasa hareketliliğinin ‘enayi rallisi’ mi, yoksa daha kalıcı bir iyileşme sinyali mi olduğunu belirlemek için henüz çok erken . Yine de, her zaman olduğu gibi, piyasaların kripto para kadar oynak olduğu bir dönemde, rüzgarlar her an farklı yöne esebilir. Doğru bahisleri yapanlar yükselişe geçebilir veya yeni bir dibe geri dönebilir.


Bitcoin CoinMarketCap- 24 saatlik Bitcoin fiyat değişimiPiyasa değeri bazında 1. sırada yer alan Bitcoin , son 24 saatte % 0.87 arttı . BTC, 6.69 milyar dolar 24 saatlik hacme ve 66 milyar dolarlık bir piyasa hacmine sahip.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto para piyasaları yüzde 15, Bitcoin 500 dolardan fazla arttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

IOTA ağı tamamen durdu: Neler oluyor? Rusya’daki Avukatlar Kripto Para Sorunlarını Çözmek İçin Bir Araya Geldiler Justin Sun: Ocak 2019’un Sonuna Kadar, dApp Konusunda EOS’u Geçmiş Olacağız! İddia: Coinbase Hala Kullanıcıların Bitcoin SV Koinlerini Teslim Etmedi Binance Futures işlem hacmi rekor kırdı! Bitcoin fiyatı ne durumda? Putin’den Çağrı; Kripto Para Düzenlemesi Temmuz’a Kadar Bitsin

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır