Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

SEC Üyesi, Bitcoin ETF’sinin Onaylanma Süresi Hakkında Açıklamalarda Bulundu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » SEC Üyesi, Bitcoin ETF’sinin Onaylanma Süresi Hakkında Açıklamalarda Bulundu!
SEC Üyesi, Bitcoin ETF’sinin Onaylanma Süresi Hakkında Açıklamalarda Bulundu!Bitcoin şu sıralar zor bir dönemden geçiyor olsa da, bazı uzmanlara ve bir çok kripto para birimi topluluğu üyesine göre, bunun iki çözüm yöntemi mevcut, kurumsal yatırımcılar ve Bitcoin ETF‘si. Geçtiğimiz sene boğayı getiren unsurun Bitcoin vadelileri olduğu düşünülürse, Bitcoin borsa yatırım fonunun aynı görevi göreceğini söylemek mantıklı bir tahmin olabilir.

Bitcoin ETF’si Beklenen Kadar Etkili Olabilir Mi?
Bitcoin ETF’si ABD içerisinde inanılmaz oranda kurumsal ve bireysel yatırımcının sektöre geçişini mümkün kılacağı için, bunun beklenenden çok daha fazla etkili olabileceği bile söylenebilir. Kripto para dünyasındaki manipülasyondan korkan bir çok yatırımcı, ETF onayı ile sektöre ciddi bir yatırım yapabilir ve bu da tabii ki sektörün bir anda rekor seviyelere ulaşmasının önünü açabilir.

Ancak, ”Kripto Anne” olarak bilinen ve ETF ile kripto para yanlısı tavırları ile dikkat çeken SEC komisyonu üyesi Hester Peirce, Bitcoin ETF onayının ne yazık ki günler hatta aylar alabileceğini ifade etti.

Bitcoin ETF’sini Beklemeyin
Komisyon üyesi, Washington’da yapılan bir konferansta, Bitcoin tabanlı bir ETF’nin onaylanması için komisyon ile çalıştığını ve daha fazla komisyon üyesini bu onay yönünde iknaya uğraştığını ifade etti. Kripto annenin ETF’ye olan iyimserliğine karşın, SEC’in toplam 5 komisyon üyesi var ve bunların çoğunluğunun ETF yanlısı oy kullanması gerekmekte.

SEC ise yaptığı bir açıklamada yatırımcılara bunu umut edip beklememeleri gerektiğini ifade etti:

”Nefesinizi tutmayın. Hepiniz biliyorsunuz ki iş arkadaşlarımı konu kripto paralar olduğunda daha açık fikirli düşünmeye ikna etmeye çalışıyorum. Ben diğer insanlar kadar büyüleyici değilim.”

Komisyon üyesi açıklamasının devamında bir Bitcoin ETF’sinin yarın veya 10 yıllık bir süre içerisinde de onaylanabileceğini ifade etti ve komisyonun bunu onaylaması için herhangi bir zaman çerçevesi mevcut olmadığını açıkladı.

SEC Üyesi, Bitcoin ETF’sinin Onaylanma Süresi Hakkında Açıklamalarda Bulundu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

SEC Üyesi, Bitcoin ETF’sinin Onaylanma Süresi Hakkında Açıklamalarda Bulundu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü milyarder Tim Draper, yatırım yaptığı son altcoin’i açıkladı: ANT Sahte Hacim Konusunda En Şeffaf Borsalar Belli Oldu Reddit Kullanıcıları American Express’in Anti-Kripto Reklamlarına Sponsorluk Yaptığını İddia Ediyor! Bitcoin Yüzde 10 Artışla 11.000 Doların Üzerinde FED Kararı Sonrası Tom Lee’den Göz Kamaştıran Bitcoin Tahmini Binance Academy, Product Hunt’ta İlk Üçte Yer Alıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır