Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Ödeme Startup Firması Uphold, Yeni Kripto Faiz ve Kredi Ürününü Tanıttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Ödeme Startup Firması Uphold, Yeni Kripto Faiz ve Kredi Ürününü Tanıttı
Kripto Para Ödeme Startup Firması Uphold, Yeni Kripto Faiz ve Kredi Ürününü TanıttıKripto para dünyasında dönen en sıcak tartışmalardan birisi ise, aktif alım satımın mı yoksa sahip olduğu kripto para birimlerini elinde tutmanın mı daha mantıklı ve kazançlı bir yol olduğu sorusuna üzerine odaklanmakta. Yeni platformlar ”hodling” olarak belirtilen kripto paraları elinde tutup bekleme olayını daha kazançlı hale getirmek için bir dizi yenilik yapmaya başladı ve bunlardan birisi de kripto para ödeme startup firması Uphold oldu.

Uphold piyasada kripto para üzerinden faiz getirisi verme konusunda öne çıkmış bir isim olan Cred ile ortaklığını ve yeni faiz ürününü tanıttı. Pazartesi günü açıklanan Uphold Borrow ve Uphold Earn isimli yeni ürünler, müşterilerin sahip oldukları stabil koinler ile faiz elde etmelerini ve sahip oldukları kripto para birimlerini teminat olarak göstererek kredi almalarını sağlıyor.

Şirketin Earn isimli ürünü müşterilerin sahip oldukları Universal Dollar isimli stabil koin ile faiz elde etmelerini sağlıyor. Universal Dollar bu ayın başlarında duyurulan dolar endeksli bir stabil koin projesi olup, sadece Uphold değil onun yanı sıra bir kaç startup firmasının da ortaklaşa çabası sonucu oluşturuldu. Özellikle Tether’in tahtının sallanması sonrası bir çok kripto para firması kendi stabil koin projelerini çıkarmak adına adeta yarışmaya başlamıştı.

Uphold’un kripto para teminatı karşısında verdiği kredi ise 1.000 dolar ile 200.000 dolar arasında değişmekte. Tabii ki söz konusu kripto para birimlerinin Uphold platformunda bulunması şart koşuluyor.

Kripto Para Ödeme Startup Firması Uphold, Yeni Kripto Faiz ve Kredi Ürününü Tanıttı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Ödeme Startup Firması Uphold, Yeni Kripto Faiz ve Kredi Ürününü Tanıttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Roger Ver, xRapid Kullanan Coins.ph Platformuna Övgüler Yağdırdı! Ünlü Altın Boğası Schiff, Bitcoin’i 10 Dolarken Almadığı İçin Pişman EOS 11% artışla 5,1482 seviyesinin üzerine çıktı Reddit Kurucusundan Kripto Para Yorumu: ‘Atılım Yapmaları Lazım’ Burger King Almanya, Bitcoin Ödemesi Kabul Ediyor! Bitcoin Madencilik Gelirlerinde Son Durum Ne?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır