Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase’in Üst Düzey Yöneticisi, Bakkt’a Transfer Oldu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase’in Üst Düzey Yöneticisi, Bakkt’a Transfer Oldu!
Coinbase’in Üst Düzey Yöneticisi, Bakkt’a Transfer Oldu!Coinbase’in işten ayrılan üst düzey yöneticisi Adam White, görünüşe göre kendine yeni bir iş bulmuş durumda. Çıkan haberlerde, Coinbase’den ayrılan White’ın, merakla beklenen kripto para girişimi Bakkt’a katıldığı ifade edildi.

Coinbase’den bundan yaklaşık bir hafta kadar önce ayrılığını açıklayan White’ın bu ayrılığı, aslında sektörde bir kuşku ile karşılanmıştı. Değeri 8 milyar dolara kadar çıkan ve kripto para konusunda adeta bir dev haline dönüşen Coinbase’in bu denli üst düzey yöneticisinin görevden bir anda ayrılması, acaba şirkette bazı yönetimsel sorunlar mı var sorusunu akıllara getirmişti. Ancak görünüşe göre, White yeni bir maceraya atılmak istemiş.

White’ın merakla beklenen yeni kripto para platformu Bakkt’da COO olarak görev yapacağı direkt olarak CEO Kelly Loeffler ile birlikte çalışacağı ifade edildi. Coinbase’de geçirdiği 5 yıllık dönem boyunca şirket için birçok olumlu işin altına imzasını atan White’ın, yeni görevinde de Bakkt’a ciddi bir değer katması bekleniyor.

Kripto para piyasalarına kurumsal yatırımcıyı çekmek için birçok şirket var gücü ile çalışırken, arkasına kaldığı IE desteği ile, şu anda bunu yapmaya en yakın kurumlardan birisi olarak gösterilen Bakkt, White hamlesi ile gücüne güç kattı.

Birçok yatırımcının tabiri caizse yolunu dört gözle beklediği platformun, Kasım ayından itibaren sektöre girmesi beklenirken, Bakkt’ın piyasalara yapacağı potansiyel etki ise, her geçen gün daha yüksek bir şekilde tartışılmaya başlandı.

Coinbase’in Üst Düzey Yöneticisi, Bakkt’a Transfer Oldu! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase’in Üst Düzey Yöneticisi, Bakkt’a Transfer Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2012’den beri görülmemiş oran: Bitcoin yatırımcıları zararla sattı Coinbase’in Komisyon Zammı Tepki Çekti Hindistan Yüksek Mahkemesi, Merkez Bankasının Kripto Para Yasağı Davasını Erteledi ”2019 Yılı İyi Geçecek” Ünlü TV Yıldızından Kripto Para Projesi Rekor Yükselmenin Sonu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır