Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Piyasalar Yine Düşüşte: İlk 10’un Tamamı Kırmızı; Waves, Yükselişi ile Dikkat Çekiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Piyasalar Yine Düşüşte: İlk 10’un Tamamı Kırmızı; Waves, Yükselişi ile Dikkat Çekiyor
Piyasalar Yine Düşüşte: İlk 10’un Tamamı Kırmızı; Waves, Yükselişi ile Dikkat ÇekiyorKripto para piyasaları için 14 Aralık Cuma günü pek de iyi geçmiyor. Kripto para piyasası paydaşlarının hemen hepsinde düşüşler dikkati çekerken, kısa bir süre önce zayıf bir ralli yapan Ethereum, 100 doların altında seyretmeye devam ediyor.

Bitcoin, yaşadığı düşüşün ardından 3 bin dolarlar seviyelerine şu an itibariyle demir atmış durumda. Bu yazının kaleme alındığı dakikalarda 3500 dolar seviyelerinin de altına gerileyen lider kripto para, Coin Market Cap verilerine göre şu anda 3300 dolardan kendisine alıcı buluyor.

Bir süre önce Ethereum’u geçerek total sıralamada 2. sıraya yerleşen ve bunu korumaya devam eden XRP için de, fiyat bazlı işlerin pek de iyi gitmediğini söylemek mümkün. Yüzde 1,5’luk bir düşüş yaşayan XRP, şu anda 0,29 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Bitcoin’in bu son yaşadığı düşüş ile ilgili suçlanan kaynaklardan birisi, hatta belki de birincisi olan Bitcoin Cash ABC ve Bitcoin Cash SV özelinde ise, yine düşüş hakim. Bitcoin Cash, yüzde 10’luk bir düşüş ile 89 dolarlara kadar gerilerken, Bitcoin SV’ise yüzde 6,4’lük bir düşüş yaşayarak 80,06 dolar seviyelerine inmiş durumda.

Boğa sezonunun kendisini en güçlü hissettirdiği dönemlerde 300 dolarlara kadar çıkan Charlie Lee’nin Litecoin’i ise, şu anda 23 dolardan kendisine alıcı buluyor.

İlk 20 sıradaki kripto paralardan satece Ethereum Classic ve Maker’da artış yaşanırken, bunlar da ufak çaplı olarak dikkat çekiyor. Esas ilgiyi ise %13,22’lik artışıyla Waves çekiyor.

Piyasalar Yine Düşüşte: İlk 10’un Tamamı Kırmızı; Waves, Yükselişi ile Dikkat Çekiyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Piyasalar Yine Düşüşte: İlk 10’un Tamamı Kırmızı; Waves, Yükselişi ile Dikkat Çekiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase borsasından mültecilere bağış! EOS 37% oranında çakıldı Önce Binance, Sonra Huobi ve OKEx – Ethereum Hard Fork’unu Destekleyen Borsa Sayısı Artıyor İngiltere’deki Kripto Para Dolandırıcılıklarının Sayısı Artıyor Bitcoin 3.700 Dolara Düştü! BTC-e Kurucusu Alexander Vinnik Rusya’ya İade Edilmek İstiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır