Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ShapeShift Yeni Duyurduğu Prism Portföy Cüzdanını, Beta Sürümünden Önce Tamamen Kaldırdı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » ShapeShift Yeni Duyurduğu Prism Portföy Cüzdanını, Beta Sürümünden Önce Tamamen Kaldırdı!
ShapeShift Yeni Duyurduğu Prism Portföy Cüzdanını, Beta Sürümünden Önce Tamamen Kaldırdı!

2/2


2/2

Merkeziyetsiz bir kripto para borsası olan ShapeShift, yeni yaptığı bir duyuru ile kripto para topluluğunu yine şaşırttı ancak ne yazık ki bu sefer haber pek olumlu değil. ShapeShift’e bağlı Prism internet sayfasından yapılan resmi bir duyuruda, platformun para çekim işlemleri için 10 Ekim tarihine kadar açık olacağı, 30 günlük periyot boyunca kullanıcıların hesaplarında bulunan bütün miktarı çekmeleri gerektiği, aksi taktirde hizmetin 10 Ekim tarihinde otomatik olarak kapanıp, bütün hesaplardaki Ethereum’u geri iade edeceği bildirildi.

ShapeShift verdiği kararı ve kararın sebeplerini kendi resmi blog sayfasında duyurdu. Firmadan yapılan açıklamaya göre Prism’in hala kapalı beta sürümünde olmasına rağmen kapatılma nedeni, ShapeShift’in başka ürünlere odaklanmak istemesi. Prism temelinde Ethereum‘un akıllı kontrat teknolojisi kullanılarak üretilmiş bir platform. Görünüşe göre ShapeShift, Prism platformuna verdiği iş gücünü başka bir projeye aktarmak istedi ki bu da haberin o kadar da kötü olmadığı anlamına gelmekte.

”Geçtiğimiz 18 ay boyunca yaptığımız işe bakacak olursak, altta yatan teknoloji ile kurulabilecek çok daha farklı ve (büyük ihtimalle daha üstün) bir teknoloji kurulabilir.”

Kapalı beta sürümündeki kullanıcılara birer birer mesaj gönderilip, sahip oldukları bütün Prism’leri veya portföylerini kapatmaları istendi.

ShapeShift‘in bu kararı, kripto para borsasının anonim bir borsa olarak devam etmeyeceği ve artık kullanıcıların temel kullanıcı bilgilerini isteyeceği haberinden sonra geldi. ShapeShift söz konusu duyuru yüzünden çok fazla tepki çekmişti.


İlgili haber:
Kripto Para Borsası ShapeShift, Yakında Zorunlu Olacak Yeni Üyelik Programını Tanıttı

ShapeShift Yeni Duyurduğu Prism Portföy Cüzdanını, Beta Sürümünden Önce Tamamen Kaldırdı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ShapeShift Yeni Duyurduğu Prism Portföy Cüzdanını, Beta Sürümünden Önce Tamamen Kaldırdı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bollinger sinyalleri geldi: Bitcoin rallisi çok yakında! Ethereum İçin Günde 20 Dolar Kazandıracak Yeni Bir Sınıf ASIC Madencilik Cihazı Üretiliyor Bitfinex OKEx’in Tokenlarını Desteklemeye Başladı Bitcoin Lightning Network ödemeleri Yakında Microsoft Excel’e Geliyor Cryptojacking, Bu Sefer de Üniversite İnternetini Komple Kapattırdı! Önemli gelişme: Nasdaq ve Microsoft, Kripto para ekosistemi öngörüsünü açıkladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır