Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Kışına Rağmen, Yenilik Devam Ediyor: 0x Yeni Platformunu Tanıttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Kışına Rağmen, Yenilik Devam Ediyor: 0x Yeni Platformunu Tanıttı
Kripto Kışına Rağmen, Yenilik Devam Ediyor: 0x Yeni Platformunu TanıttıKripto para piyasası çökmeye devam ederken ve kripto para birimleri her geçen gün daha fazla değer kaybederken, bazı blockchain projeleri ortadan yok oluyor ancak bazıları da gelişmeye son hız devam ediyor. Kripto para kışında bir çok kripto para projesi hakkında çeşitli spekülasyonlar gündemi kasıp kavursa da, kripto para ve blockchain teknolojisi gelişmeye ve büyümeye devam etmekte.

0x Büyümeye Kararlı
0x projesi, yeni yaptığı bir duyuruda 0x Instant Payment Service (anında ödeme hizmeti) isimli bir platformunu tanıttı. Yapılan duyuruya göre, ‘bir kaç satır kod ile’ servisi kullanan kişiler, herhangi bir uygulamadan veya internet sayfasından kripto para birimi satın alabilecekler. Açık kaynaklı kod bunun yanı sıra sunucuların bunu yapmaya onay vermesi durumunda her işlemden belirli bir işlem ücreti kazanmasının da önünü açacak.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase’in cüzdan uygulaması Coinbase Wallet, şimdiden 0x Instant platformunu kendi mobil cüzdan uygulamasına entegre etti ve Ethereum tabanlı tokenlerin sıkıntısız bir şekilde transferinin önünü açtı. CoinGecko, Augur ve Emoon gibi başka kripto para platformları da sisteme geçiş yapacağını belirtenler arasında.

Platform temelde üçüncü parti borsalara gerek olmadan işlem yapılmasını sağlıyor ve bunun yanı sıra merkeziyetsiz uygulamalardan merkeziyetsiz uygulamara veya cüzdanlardan cüzdana transfer işlemini de mümkün kılıyor.

0x özellikle 2018 yılının son çeyreğinde gösterdiği yenilikler ile, adından oldukça çok söz ettirmeye başladı.

Kripto Kışına Rağmen, Yenilik Devam Ediyor: 0x Yeni Platformunu Tanıttı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Kışına Rağmen, Yenilik Devam Ediyor: 0x Yeni Platformunu Tanıttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Civic CEO’su: “Bitcoin ve diğer kripto piyasaları, trilyon dolarlık bir piyasa olacak.” Bitcoin’deki tehlikeli yükseliş 6000 dolara düşüş ile sonlanabilir Cardano %10,01 Geriledi Kripto Para Öncülerinden David Chaum, Yeni Projesinin Bitcoin’den İyi Olduğunu İddia Ediyor Çin’in İlk Blockchain Temelli Noteri, Pekin’de Açıldı Bitcoin Sinyal Veriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır