Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kanada’nın Quebec Bölgesindeki Kripto Para Madencileri Rahat Şartlara Kavuşabilirler

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kanada’nın Quebec Bölgesindeki Kripto Para Madencileri Rahat Şartlara Kavuşabilirler
Kanada’nın Quebec Bölgesindeki Kripto Para Madencileri Rahat Şartlara KavuşabilirlerKanada‘nın Quebec bölgesindeki meclis seçimleri yaklaşıyor ve yeni yönetimde kripto para madenciliğine şimdikine kıyasla çok daha ılımlı yaklaşan isimler yer alabilir.

Kanada’nın Quebec bölgesinde kripto para madenciliği yapmak pek çok madenci için son derece avantajlı bir durum. Ancak bölgedeki madenciler, yerel yönetimle uzun süredir devam eden bir mücadele içerisindeler çünkü yönetimdeki kişiler kripto para madenciliğine pek sıcak yaklaşmıyorlar.

Bölgenin soğuk iklimi ve ucuz elektrik faturaları, burayı madenciler için adeta bir cennet haline getiriyor.

Ne var ki mevcut yerel yönetim, kripto para madencilerine kesilen elektrik faturalarında yüzde 100’e kadar varan bir zam yaptığı için madenciler bölgenin avantajlarından pek faydalanamıyorlar. Quebec’te madencilik yapan birinin konu hakkındaki yorumu şu şekilde:

“Quebec’te yaşıyorum ve yerel ekonomiye katkıda bulunmak istiyorum. Ama madencilik yapmak o kadar zor bir hal almaya başladı ki sanki başka bir yere geçiş yapmaktan başka seçeneğim yokmuş gibi hissediyorum.”

Bölgedeki madencilerin durumu, yerel yönetimin politikaları yüzünden epey zora girmiş durumda. Ancak yazının başında da belirttiğimiz gibi Quebec’teki yönetim çok kısa bir süre içerisinde değişebilir. Eski bir köşe yazarı olan Francois Remy, yaklaşmakta olan seçimler hakkında şu yorumu yaptı:

“Quebec’teki liberal yönetim seçimleri kaybetmek üzere. Parti Québécois ve CAQ gibi diğer partiler ise Blockchain konusunda daha açık fikirli gibiler. Madencilik şirketlerini bölgeye çekmek, bu şirketleri desteklemek ve bölgenin ucuz elektrik ve soğuk iklim gibi avantajlarını yerel ekonomiye katkıda bulunmak için kullanmak istiyorlar.”

Bölgedeki yönetimin değişmesi durumunda kripto para madencilerinin çok daha rahat şartlarda çalışmaları mümkün olabilir.

Kanada’nın Quebec Bölgesindeki Kripto Para Madencileri Rahat Şartlara Kavuşabilirler isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kanada’nın Quebec Bölgesindeki Kripto Para Madencileri Rahat Şartlara Kavuşabilirler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Dünyanın En Büyük İlk 50 Şirketi Arasında Filipinler 10 Kripto Para Borsasına Onay Verdi! Vinny Lingham’ın Bitcoin Yorumu 20.000 Doları Görecek, Sonra 100 Dolara Mı Düşecek..? Binance’yi Ayı Piyasasında En Kazançlı Kripto Para Borsası Yapan Sebepler Neler? Bitcoin, Ethereum, Ripple (XRP), Omisego, Vechain, ICON: İşte En Büyük Kripto Para Birimlerine Dair Bilmeniz Gereken Ortaklık Haberleri Güney Kore Borsası, Yanlışlıkla Yaptığı Airdrop İle 5 Milyon Dolar Kaybetti!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır