Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun: Tron, Trading Paritesi Konusunda Stellar’ı Geçti!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun: Tron, Trading Paritesi Konusunda Stellar’ı Geçti!
Justin Sun: Tron, Trading Paritesi Konusunda Stellar’ı Geçti!Tron Foundation’un kurucusu ve Tron topluluğunun popüler ismi Justin Sun, rakipleri ile ilgili yaptığı açıklamaları ile de öne çıkan bir isim olarak tanınıyor. Sun, özellikle Ethereum ve Stellar ağlarına karşı yaptığı eleştirilerine bir yenisini ekledi ve spesifik olarak Stellar‘a yüklendi.

13 Aralık tarihinde Justin Sun tarafından atılan bir gönderiye göre, piyasa hacmi açısından dördüncü en büyük kripto para birimi olan Stellar, trading hacmi kıyaslamasında Tron’a yenildi. Trading paritesi konusunda TRX’in XLM’yi geçtiğini belirten Sun, attığı gönderide şunları ifade etti:

”CoinMarketCap  verilerine göre, Tron’un 159 trading paritesi var ki bu çoktan Stellar’ın 157 trading paritesini geçti. TRX çoktan içerisinde kripto para / kripto para & kripto para / itibari para trading paritelerinin olduğu 100’den fazla kripto para borsasında listelendi.”

Tron ağı geçtiğimiz bir kaç ay ve hafta içerisinde birden fazla önemli gelişmeye tanıklık etti. Bunlardan birisi ve büyük ihtimalle son haftalardaki en önemlisi, Tron Accelerator Program olarak biliniyor ve Tron bu program ile geliştiricilere 200.000 dolarlık bir ödül dağıtmayı planlıyor.

Justin Sun bunun yanı sıra dün yaptığı açıklamalarında, Tron merkeziyetsiz uygulamalarının ve BitTorrent projesinin ‘sıradaki boğayı’ getireceğini de vurgulamıştı.

Justin Sun: Tron, Trading Paritesi Konusunda Stellar’ı Geçti! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Justin Sun: Tron, Trading Paritesi Konusunda Stellar’ı Geçti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Justin Sun: “TRON bir sonraki boğa koşusunu yönetecek.” Kripto Para Öncülerinden David Chaum, Yeni Projesinin Bitcoin’den İyi Olduğunu İddia Ediyor Şok oylama: 10 yıl tutmanız gereken kripto paranız olsa hangisi olmasını isterdiniz? XRP mi BTC mi? Çinli Yetkilinin Evinde 13 Ton Altın Bulundu, Kripto Para Piyasası Tepkili Silbert: Bitcoin ABD-Çin Gerginliği Sayesinde Yükseliyor Ripple balinası: 60.000.000 XRP satış için hareket etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır