Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun: Ethereum Geliştiricileri Tron Ağına Geçiş Yapmalı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun: Ethereum Geliştiricileri Tron Ağına Geçiş Yapmalı
Justin Sun: Ethereum Geliştiricileri Tron Ağına Geçiş YapmalıTron Foundation‘un kurucusu ve CEO‘su Justin Sun, geçtiğimiz günlerde kendi Twitter adresinden paylaştığı bir gönderide, Ethereum ağındaki geliştiricilere seslendi ve geliştiricilerin kendi projelerini Tron ağına geçirmesi gerektiğini vurguladı.

Sun, Ethereum geliştiricilerine seslendiği gönderisinde, Tron ağına geçişin onlar için neden iyi olabileceği hakkında dört neden sıraladı. İlk olarak hiçbir işlem ücreti ödemeyeceklerine değinen kurucu, Ethereum ağındaki ‘gas’ unsurunun TRX platformunda olmadığını, ikinci olarak Tron blockchain ağının Ethereum ile uyumlu olduğunu ve bu sebeple hiçbir geçiş ücreti ödemelerine gerek olmadığını, üçüncü olarak Tron ağının saniyede 2000 işleme kadar desteklediğini ve son olarak da Tron merkeziyetsiz borsa listelemesine değindi. Justin Sun’a göre bütün bunlar Ethereum geliştiricilerinin token değerlerini yüksek likidite ile beraber %100 oranında arttırabilir.

Son dönemlerin en çok kan kaybeden kripto para birimlerinden birisi olan Ethereum, geçtiğimiz günlerde ilk defa çift haneli rakamlara kadar gerilemiş ve 98 doları görmüştü. Ethereum tabanlı ICO projelerinin ellerindeki bütün ETH’leri elden çıkartmadığı göz önüne alınırsa, Ethereum projesinin 100 dolar altına inme riski hala mevcut. Bunun yanı sıra Vitalik Buterin de son dönemde yaşanan düşüş hakkında sessizliğini korumakta.

Justin Sun: Ethereum Geliştiricileri Tron Ağına Geçiş Yapmalı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Justin Sun: Ethereum Geliştiricileri Tron Ağına Geçiş Yapmalı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tom Lee Bitcoin yıl sonu fiyat tahminini revize etmek zorunda kaldı Ledger CEO’su: Binance Hacklenmesi Sonrası Satışlar İki Katına Çıktı! Finans Profesörü: Hiçbir Yatırım Stratejisi Kripto Para Birimlerinden Daha Kötü Değildir IDEX Borsası New York Vatandaşlarını Kara Listeye Aldı ve Endişe Yaratan Bir Örnek Oluşturdu Stellar 2% düşüşle 0,07996 seviyesinin altına geriledi Morgan Creek’in Blockchain ve Kripto Para Yatırımı Odaklı Fonu, 40 Milyon Dolar Sermaye Topladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır