Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Beyaz Saray Eski Direktörü Bitcoin Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Beyaz Saray Eski Direktörü Bitcoin Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu!!!
Beyaz Saray Eski Direktörü Bitcoin Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu!!!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin hakkında önemli ve flash açıklamalarda bulunan SkyBridge Capital kurucusu ve Eski Beyaz Saray iletişim direktörü Anthony Scaramucci, ABD’deki Bitcoin ve diğer kriptopara birimi düzenlemeleri ile ilgili tekrardan çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bitcoin Hakkında Önemli Açıklamalar…

Bitcoin hakkında önemli açıklamalar yapan Scaramucci, JP Morgan Chase’in yönetim kurulu başkanı ve CEO’su Jamie Dimon tarafından yapılan açıklama kapsamında, şirketin kriptopara dünyasındaki eşine az rastlanır bu muazzam oyuna adım atmasının başlıca katalizörlerinden biri olduğunu ortaya çıkardı. CNBC Crypto Trader ile yaptığı röportajda Scaramucci flash açıklamalarda bulundu:

“O (Jamie Dimon) birkaç ay önce bir açıklamada yaptı. Açıklamada kriptopara’nın bir saçmalık olduğunu, dijital para birimine ve onun personeline kesinlikle inanmadığını söyleyerek […] şuan biz bu açıklamayı çok önemsiyoruz ve üzerinde çalışıyoruz. Ayrıca JPMorgan (NYSE:JPM) içinde bunun üzerinde çalışan birkaç yüz elemanımız var. Bunun üzerine o (Jamie Dimon) kamuoyunun önüne çıkıp ve bu ifadelerini geri çekip yayınlanmasını sağladı. ”

Finansal sektörün içerisinde bilinen en zeki yatırımcılar kriptopara piyasasına giriş yaptığı an Scaramucci, kriptoparanın potansiyeli ile ilgili nesil olarak treni kaçırdığını, fark ettiği dönemlerdi.

Diğer kriptopara dünyası ile ilgili ürünlere sahip olan şirketin eğitim aşamasını geçtiğini ve şu anda şirketin “ürün formülasyonu aşamasında” olduğunu belirtti. Ayrıca şunları ekledi:

“Yani problemsiz, tamamen güvenli, anonim bir değer aktarımı yaratılan dijital alanda neler oluyor? Bu dünya tarihinde ki bir *Eureka’dır. Bu çığır açan bir olay ve ben ilk anlarında profesyonel bir rol alıp bu işin bir parçası olmak istiyorum. Hala vahşi batıda olduğumuzu düşünüyorum, açıkçası […] [Bitcoin] 2008’de başladı ve şuan 2018’deyiz. İşin enteresan tarafı biz bu işin hala başında olduğumuzu düşünüyorum.”

Bitcoin’ le İlgili Olağanüstü Düzenlemeler…Scaramucci, ABD’deki olağanüstü uyum yasaları ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaların üzerine de çeşitli fonların çöpe gitmesi önlendi. Eski direktör, hükümetlerin “parabol” ün arkasında olduğunu ve kriptopara ticareti düzenlemelerini uzatmak istediklerini belirtti. Son olarak da hükümetin 5500 yılını (abartarak ironi yapıyor) “para ve faiz oranlarını manipüle etme” ve borçlarından para kazanma için harcadığını sözlerine ekledi.

Scaramucci son olarak şunları ekledi:

“Size spesifik bir örnek vermem gerekirse. Bir ons altın 35 dolarken Amerika Birleşik Devletleri’ni 1971’de Gold Standard’ tan çıkardık. Bugün bir ons ortalama 1200 $ civarında. İnsanların keyfi yerinde olabilir. Ancak işe bakın elimizde olan bir şeyden para kazanamıyoruz.”

Bitcoin Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Beyaz Saray Eski Direktörü Bitcoin Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Steem’ Deki İçerikten Para Kazanma Ve İçerik Oluşturucuları Bitcoin’de Boğa Beklentisi, Ripple (XRP)’nin Yeni Hedefi, Ethereum ve Vitalik’in Fark Yaratacak Çözümü Önde gelen borsadan Ethereum Constantinople hard fork’una destek Binance Marj Ticaretini Başlatıyor: Şimdi Ne Olacak? Binlerce EOS Çalındı – YouTube Yıldızları App Store’dan İndirdikleri Kripto Para Cüzdanını Suçluyor! Bitcoin opsiyonlarındaki en büyük pozisyon değersiz olmak üzere

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır