Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Jeffrey Gundlach: Bitcoin Kısa Sürede Yüzde 25 Kazanç Sağlayabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Jeffrey Gundlach: Bitcoin Kısa Sürede Yüzde 25 Kazanç Sağlayabilir
Jeffrey Gundlach: Bitcoin Kısa Sürede Yüzde 25 Kazanç Sağlayabilir

© Reuters.  © Reuters.

DoubleLine Capital’in CEO’su Jeffrey Gundlach, kripto para birimi Bitcoin hakkında kendisinin yorum yapmak istemediğini ancak yorum yapmak zorunda olduğunu hissetmesinden dolayı ve kendisine sık sık bu yönde sorular sorulmasından dolayı bir açıklama yapacak olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının 5.000 dolara yükselmesini beklediğini, bunun %25 kazanç oranına sahip olabilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının 5000 dolara yükselmesi ile %25 değer kazanmasının an meselesi olmayacak olduğunu, çok uzun sürmesinin de beklenmediğini dolaylı yoldan belirten DoubleLine Capital’in CEO’su Jeffrey Gundlach, fiyatın değer kazanması için bir tarih ise belirtmedi.

BTC değer kazanacak
DoubleLine Capital’in CEO’su Jeffrey Gundlach, BTC fiyatının değer kazanacak olduğunu ve fiyatının belirli bir sürede yükselecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının ne kadar yükselecek olduğu konusunda maximum bir tahmin ve tarih belirtmeyen CEO, kripto para piyasalarında yatırımcıların beklediğinden daha iyi kazanç için çok yüksek değer kazanmasına gerek olmadığı ve 5000 dolar seviyesine çıktığında bile milyonlarca yatırımcının %25 oranında değer kazanmış olabilecek olduğunu açıkladı.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Jeffrey Gundlach: Bitcoin Kısa Sürede Yüzde 25 Kazanç Sağlayabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Üçüncü Günde de Düşüş Yaşadı ABD, 20 Bitcoin adresini kara listeye aldı Ethereum 100 Doların Üzerine Çıkamıyor: Peki Buna Sebep Ne? Bitcoin Fiyat Analizi: BTC/USD Düzeltme Hareketi Tamamladı mı? ABD Gümrük Yetkilisi: ‘Kripto Para-İtibari Para Dönüşümü Yapmak Suçlular İçin Riskli’ Menkul Kıymet Borsası Kurucusu: Kimse Menkul Kıymet Tokenlerini Satın Almıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır