Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Balinalar Tetikte: Bitcoin, Ethereum, XRP, EOS, Litecoin, Bitcoin Cash Fiyatı Dikey Düşüş Yaşadı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Balinalar Tetikte: Bitcoin, Ethereum, XRP, EOS, Litecoin, Bitcoin Cash Fiyatı Dikey Düşüş Yaşadı
Balinalar Tetikte: Bitcoin, Ethereum, XRP, EOS, Litecoin, Bitcoin Cash Fiyatı Dikey Düşüş Yaşadı

2/2


2/2

Kripto para piyasasında yaşanan fiyat oynaklığı 2019 yılının ilk gelgitlerini yaşatmış durumda.

CoinMarketCap tarafından derlenen verilere göre, Bitcoin son 24 saat içinde yazının yazıldığı esnada 3.665 Dolarlık değeriyle 4.000 Doların altına düşerek yaklaşık % 9’luk bir değer kaybı yaşadı.


Kripto fiyat takipçisi Coin360, tüm coinlerin büyük çoğunluğunu negatif olarak gösteren geniş kapsamlı kırmızı bir resim çiziyor.


Balinalar Grup Halinde
Yaşanan fiyat oynaklığı kripto para balinalarının grup halinde hareket ettiklerini gösteriyor.

Bitcoin‘de 51 milyon $’dan fazla dört büyük alım satım gerçekleştiriliyor. Bu dört alım satım işleminden üçü, BTC’yi borsalara yönlendiren insanları veya kuruluşları temsil ediyor. Bu durum kişiler ve kuruluşların ellerinde bulundurdukları Bitcoin’i satmaya hazırlandıklarını gösteriyor.

Ethereum balinaları da göç ediyor. Son 24 saat içinde, dört ayrı alım satım işleminde 15 milyon $ değerinde Ethereum havale edildi.

Bu alım satım işlemlerinden ikisi, kripto paralarını borsalara doğru hareket ettiren balinaları temsil ediyor. Bir havale, anlık token takas platformu Kyber’e yapıldı, diğer havale ise kripto paralarını Binance’ten bilinmeyen bir cüzdanı taşıyan birini gösteriyor.

Bitcoin, 25 Kasım’da da benzer kısa bir ralli yaşamış, ancak fiyat 4.200 Doların üzerine çıkamamıştı.

Yeni yıl, 2019 için bir dizi kripto para öngörüsü başlatmış durumda. Bazı analistler ve konuya içeriden bakış yapan uzmanlar Bitcoin’in 3.000 $ veya daha düşük bir değere doğru düşeceği beklentisi içerisindeler.

Başlangıçta Bitcoin’in bir yükseliş yaşayacağını ileri sürüp sonra bu fikrinden vazgeçen ve sonunda bir ayı piyasasının meydana gelebileceğini söyleyen BitMEX’in CEO’su, Arthur Hayes yıl sonu tahminini 50.000 $ ‘dan 3.000 $ ve daha aşağı seviyelere çekmiş durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Balinalar Tetikte: Bitcoin, Ethereum, XRP, EOS, Litecoin, Bitcoin Cash Fiyatı Dikey Düşüş Yaşadı appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Balinalar Tetikte: Bitcoin, Ethereum, XRP, EOS, Litecoin, Bitcoin Cash Fiyatı Dikey Düşüş Yaşadı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase CEO’su Kripto Paraların Kitlesel Kabulü İçin Gerekli Olan 3 Şeyi Açıkladı SEC’in Yeni Kurulan Bölümü FinHub Bitcoin ve Kripto paraların Benimsenmesine Yardımcı Olmayı Amaçlıyor Bakkt’tan İyi Haberler Gelmeye Devam Ediyor İsviçre Siber Güvenlik Kurumu, Kripto Para Borsalarına Karşı Yapılan Trojan Saldırılarına Karşı Uyardı Dev Borsadan 100 Milyon Dolarlık Bitcoin Hamlesi Şüpheli Bitcoin balinası 3,2 milyar dolarlık BTC taşıdı: Fiyat artışı yolda mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır