Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Japon Devi SBI Group’dan Kripto Para Hamlesi: S Coin Geliyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Japon Devi SBI Group’dan Kripto Para Hamlesi: S Coin Geliyor!
Japon Devi SBI Group’dan Kripto Para Hamlesi: S Coin Geliyor!Japonya’nın başkenti Tokyo’da yerleşmiş olan finansal hizmetler şirketi SBI Holdings, yeni bir kripto para üzerine çalışmalar yürütüyor. Çıkan haberlerde, holdingin S Coin adı verilen bir kripto para birimi üzerinde çalışmalar yaptığı belirtilirken, SBI Group’un gerek çalışanlarına gerekse de kendi hizmetini kullanan firmalara kağıt parasız bir deneyim sunabilmek için ciddi çalışmalar yaptığı kayedildi.

S Coin platformunun hem perakende satışlarda hem de şirketin Tokyo’daki merkezindeki yemek ya da içecek gibi alışverişlerde kullanılması amaçlanıyor. Koinin çıkma noktasında ise yardım edecek önemli firmalardan birisi ORB olacak.

SBI Holdings’in test sürecinde Glory isimli bir firma tarafından dizayn edilen bir otomat makinesini Tokyo’daki merkezine getirdiği ifade ediliyor. SBI çalışanları da, bu deneme sürecinde yapacakları ile S Coin’in kaderinin belirlenmesine çok önemli bir rol üstlenecek. Tasarlanan sistemde, direkt olarak cep telefonları, birer cüzdan görevi görecek ve paralar orada depo edilecek.

Japonya’nın kripto paralara karşı takındığı olumlu tavrın bir tezahürü olarak otoritelerden yaptıkları ile tam not alan SBI Holdings’in, Ripple şirketi ile olan partnerlik anlaşmaları da tüm kripto para camiası tarafından biliniyor ve bu durum da takdirle karşılanıyor. SBI Holdings’in bir sonraki amacının tamamen nakit paradan kurtulunmuş bir atmosfer yaratmak olduğu ifade edilirken, S Coin bu vizyonunun önemli bir parçası olacak.

Birçok kripto para takipçisi ve otorite de S Coin’in performansını ve sürecini merakla bekliyor.

Japon Devi SBI Group’dan Kripto Para Hamlesi: S Coin Geliyor! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Japon Devi SBI Group’dan Kripto Para Hamlesi: S Coin Geliyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

CoinCodeCap Verileri: Geliştirmeler Açısından Zirvedeki 10 Kripto Para Birimi! Şeker Hastaları İçin Blockchain Platformu Geliştirildi Beklentilerin altında kalan Bakkt toparlanırken Bitcoin’e merhem oluyor Bitwise’dan Kurumsal Yatırımcılara Yeni Bitcoin ve Ethereum Fonu Charlie Lee: Litecoin’i eğlenmek için yarattım Kripto borsaları Kakao Klaytn blockchain’ine katılıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır