Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İşte O İddia: Bitcoin, Noel Döneminde Büyük Bir Ralli Yapabilir mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » İşte O İddia: Bitcoin, Noel Döneminde Büyük Bir Ralli Yapabilir mi?
İşte O İddia: Bitcoin, Noel Döneminde Büyük Bir Ralli Yapabilir mi?eToro platformunun kurucusu olan Mati Greenspan, kripto para piyasalarının yıl sonuna doğru büyük bir ralli yapabileceğini ifade etti. Greenspan ‘Noel Baba rallisi’ olarak adlandırdığı sürecin yakın dönemde kripto para piyasalarında kendisini gösterebileceğini iddia ederken, şu anda eldeki verilerin de bu tezi doğrular nitelikte olduğunu söyledi.

Greenspan, yaptığı açıklamada tarihsel ve dönemsel bazı örnekler de vermeyi ihmal etmezken, şunları söyledi:

”Açıkçası bu bizim klasik piyasalarda hep gördüğümüz ve alışık olduğumuz bir durum. Birçok hisse senedinde yıl sonuna doğru aktivite artışı nedeniyle büyük artışlar yaşanır. Tabi ki şu an bunu söylemek pek de doğru bir zaman olmayabilir ancak bu durumun kripto para sektörüne uyabilecek olduğu da bir gerçek. Şu anda eldeki verilere baktığımız zaman bir ‘Noel baba rallisi’ görme ihtimalimizin hayli yüksek olduğunu söyleyebilirim.”

Greenspan, aynı zamanda bu yıl sonu rallisine öncülük edecek gelişmenin ise Bitcoin Cash hard forku olabileceğini ifade etti. Başarılı isim, sözlerini şöyle sonlandırdı:

Bitcoin Cash’in ufukta bir hard forku var ve iyi bir yükseliş yaşadı. Bence şu anda stabil giden piyasada BCH’nin işi yükselme ile bozması, her parçayı yerinden oynatabilir. Bu da uzun süredir beklenen moralin piyasaya dönüşünü sağlar ve Bitcoin fiyatına da artış gelebilir. Momentum çok önemlidir ve kripto para piyasalarındaki bir sonraki yükselişin fitilini, BCH tetikleyebilir.”

İşte O İddia: Bitcoin, Noel Döneminde Büyük Bir Ralli Yapabilir mi? isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İşte O İddia: Bitcoin, Noel Döneminde Büyük Bir Ralli Yapabilir mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 4 Binin Üstünde Duruyor, Bitcoin Cash Yükselmeye Devam Ediyor TRON’un Ofisine Polis Baskını! Bitcoin fiyat tahmini: Bitcoin’in önündeki duvar boğaları tüketti Ünlü Boksör Floyd Mayweather’in Reklamını Yaptığı ICO’nun Kurucularına Yeni Bir Dava Açılıyor! Tesla’yı açığa satanlar 8.3 milyar dolar kaybetti! “Son Bitcoin’i çıkaran kimse olmayacak”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır