Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

INS Ecosystem Hollandalı Güçlü Distribütör ile Anlaşma İmzaladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » INS Ecosystem Hollandalı Güçlü Distribütör ile Anlaşma İmzaladı
INS Ecosystem Hollandalı Güçlü Distribütör ile Anlaşma İmzaladı

© Reuters.  INS Ecosystem Hollandalı Güçlü Distribütör ile Anlaşma İmzaladı© Reuters. INS Ecosystem Hollandalı Güçlü Distribütör ile Anlaşma İmzaladı

INS Ecosystem Hollanda’nın En büyük posta operatörü PostNL ile market ürünlerinin Hollanda’da dağıtılması yönünde yeni bir anlaşmaya vardı. Bu sayede Hollanda’nın güçlü servis sağlayıcısı INS ekosisteminde kullanılan malların dağıtımını blockchain-temalı market aracılığıyla kullanıcılara ulaştırabilecek.

Dünyanın ilk merkezi olmayan market dağıtım distribütörü INS Ecosystem Hollanda’nın lider e-dağıtım şirketi PostNL ile INS Ecosystem’in ürünlerinin Hollandalı kullanıcılara ulaştırılması konusunda anlaştı. PostNL, bu anlaşmayla birlikte, INS’in 35,7 milyar Avro’luk market alanına ulaşmasını sağlayacak.

INS Ekosistemi Kurucularından Peter Fedchenkov;

“Doğrudan tüketici etkileşiminde devrim yaratmak ve onu üreticilerin global olarak ilk tercihi modeli haline getirmek için, malların amaçlanan hedeflerine ulaşmasını sağlamak, tedarik zincirini doğru bir şekilde yönetmek zorundayız. Bunu da mümkün olduğunca verimli bir şekilde hayata geçirmeliyiz” dedi.

Fedchenkov sözlerine böyle devam etti;

“PostNL, Benelüks boyunca hafta içi günlerde ortalama 675.000 paket ve 8 milyon adet mektup teslimatıyla mükemmelliğini sürekli olarak gerçekleştirme kapasitesine sahip. Başlama tarihini dört gözle bekliyoruz ve böyle olağanüstü bir organizasyonla ortaklığa ulaşacağımız için inanılmaz hevesliyiz.”

Peter Fedchenkov ve Dmitry Zhulin tarafından kurulan INS Ekosistemi, market üreticilerinin perakende aracıları baypas ederek tüketicileri doğrudan ele almalarını sağlayarak, günlük alışveriş e-alışverişlerinde yüzde 30’a varan tasarruf sağlıyor.

INS Ekosistemi ile, tüketiciler, nakliye mesafelerini önemli ölçüde azaltarak ve maliyetleri düşürerek, çiftçiler de dahil olmak üzere, hem küresel hem de yerel üreticilere engelsiz erişime sahip olacaklar. Tedarik zinciri boyunca atıkları azaltmayı amaçlayan INS Ekosistemi, etkili «çekme sistemleri» uygularken, ürün stoklarını azaltarak ve yerden tasarruf sağlayarak daha etkin nakliye uygulamalarını sağlamak için blok zincirden de yararlanacak.

Posta ve lojistik çözümleri sağlayıcısı PostNL, tüketiciler ve şirketler arasındaki iletişimi kolaylaştıran fiziksel ve çevrimiçi dünya arasındaki bağlantı olarak görev görüyor. PostNL, haftada yedi gün paketler ve haftada beş gün mektuplar gönderir. Organizasyon, akıllı ağlar, dijital uygulamalar ve doğru iletişim kanalları aracılığıyla daha fazla yeni hizmet sunuyor.

Listelenen ilk posta şirketi olarak, Benelüks ülkelerinde mektuplar, paketler ve e-ticaret için en büyük ve en modern ağa sahip. PostNL, Benelüks’te gıda lojistik sağlayıcısı olmayı hedefliyor. Şirket, toplam 44.000 kişiye istihdam sağlıyor.

En büyük yirmi FMCG küresel üreticisinin, ürünlerini doğrudan tüketiciye satma konusundaki güçlü ilgilerini dile getiren INS Ekosistemi, bu yıl Hollanda’da projeye başlayacak olan sürece olan ilgisini de şu sözlerle dile getirdi: “Hollanda’daki stratejik ve etkili sözleşmelerimiz bundan sonra yaşanacak pek çok güzel şeyin de habercisi. Bu dünya çapında tüketim malları endüstrisini dönüştürmek için yürüttüğümüz iddialı yolculuğumuzda ileriye doğru büyük bir adımı”
Daha fazlası için > ld/
INS Ecosystem Nedir?
INS Ekosistemi, tüketicilere kolaylık sağlayarak üreticilerin doğrudan üreticilerinden daha ucuza yiyecek satın almalarını sağlayan merkezi olmayan bir blok zinciri tabanlı platformdur. 8,5 trilyon dolarlık global market pazarını bozmayı hedefleyen INS Ekosistem, perakendeci hakimiyetinin üstesinden gelmek amacıyla üreticileri doğrudan tüketicilerle buluşturuyor. INS Ekosistem, gelecekte ekosisteme katılma seçeneğine bakan bir dizi büyük üreticinin ilgisini aldı. Üreticiler doğrudan tüketicilere ürün listeleyip satabilecek, müşteri geri bildirimi kazanacak ve sadık müşterileri ödüllendirebilecek. INS Ekosistem’in akıllı sözleşmeler, güç sadakat programlarını ve yenilikçi blockchain kullanımını, verimli ve şeffaf bir tedarik zinciri sağlar. INS belirteci, doğrudan üreticiden tüketiciye sadakat programlarına güç sağlamak için bir yöntem olarak hizmet vermektedir ve bir ödeme aracı olarak kullanılabilir.

INS Ecosystem Hollandalı Güçlü Distribütör ile Anlaşma İmzaladı isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

INS Ecosystem Hollandalı Güçlü Distribütör ile Anlaşma İmzaladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SpankChain CEO’su: Kripto Para Kullanımı Pornoyla Yaygınlaşacak Pakistan 9 Kripto Firmasına Karşı Harekete Geçti Reklam izle para kazan! Brave browser beklenen programını yayına alıyor Tayland’ın Finansal Regülatörü Ülkenin İlk ICO Portalını Onayladı! Flyp.me Yenilenen Tasarımı İle Hizmete Devam Ediyor Tezos Düşmeye Devam Ediyor – Bir Ayda Yüzde 75 Değer Kabı Yaşadı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır