Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Custody Öncülüğünde 500 Milyon Dolarlık Kurumsal Yatırım Fonu Geliyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Custody Öncülüğünde 500 Milyon Dolarlık Kurumsal Yatırım Fonu Geliyor!
Coinbase Custody Öncülüğünde 500 Milyon Dolarlık Kurumsal Yatırım Fonu Geliyor!Bitcoin’e odaklanacak olan bir yatırım fonu hazırlığı uzun süredir kripto para piyasalarını meşgul ediyor. Konuyla ilgili çıkan haberlerde, Wilshire Phoenix’in Coinbase Custody ile bir iş birliği yaparak Bitcoin’e özel 500 milyon dolarlık kurumsal bir yatırım fonu açmak istediği ifade edildi.

New York merkezli yatırım firması, Coinbase Custody ile ortaklık yaparak, piyasaya adım atmak isteğini açıkça belli etmiş oldu. Şirketin yaptığı bu hamle, uzun süredir çalışılan konularda alınan ilk meyve olarak da nitelendirilirken, daha fazla kurumsal yatırımcının kripto para piyasasına gelmesi konusunda da yeni bir fikir oluşmuşa benziyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Wilshire Phoenix şirketi, bu yatırım fonunun 2018’in sonuna kadar kullanıma girmesini umduklarını ifade ederken, fonun dikkatli bir şekilde yönetileceğini belirtti. Wilshire Phoenix’in CEO’Su Bill Hermann, konu ile ilgili basına verdiği demeçlerde, mutluluğunu açıkça dile getirirken, şu ifadeleri kullandı:

”Coinbase Custody, gerçekten de bize dijital ürünleri koruma ve saklama konusunda çok çok iyi bir sunum yaptı. Bu konuda onlarla birlikte çalışacak olmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Yaptıkları işte çok ciddiler ve aynı zamanda çok çok da iyi olduklarını söylemeliyim. Coinbase’in bizimle birlikte çalışacak olması da, her iki taraf için çok olumlu bir haber değeri taşıyor. Umarım, güçlerimizi birleştirmeye aylar ve yıllar boyunca devam eder ve bu sektörün gelişimine birlikte katkı sağlarız.”

Coinbase Custody Öncülüğünde 500 Milyon Dolarlık Kurumsal Yatırım Fonu Geliyor! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Custody Öncülüğünde 500 Milyon Dolarlık Kurumsal Yatırım Fonu Geliyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brad Garlinghouse: Ripple kapansa bile XRP yoluna devam eder Amerikan Eyaleti Devlet Ödemeleri İçin Bitcoin’i Yasallaştırmaya Çalışıyor Bitcoin kodları, tam 1000 yıl Kuzey Kutbu’ndaki bu yerde korunacak ERC 20 Tokenleri için Lightning Network Çalışmaları Yapılıyor Twitter kurucusu Jack Dorsey Bitcoin’in yükselişi konusunda umutlu Kripto para eleştirmeni yaptığı Bitcoin tahmini ile tepki çekti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır