Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ian Balina: SEC’in Bitcoin ETF kararı beni endişelendiriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ian Balina: SEC’in Bitcoin ETF kararı beni endişelendiriyor
Ian Balina: SEC’in Bitcoin ETF kararı beni endişelendiriyor

© Reuters.  © Reuters.

Son günlerde gündemi epey meşgul eden SEC’in Bitcoin ETF kararlarıyla alakalı bir yorumda Ian’dan geldi. Ian Balina: SEC’in Bitcoin ETF kararı beni endişelendiriyor. Peki bu ne demek?

SEC’in Bitcoin ETF kararı Ian Balina’yı kara kara düşündürüyor

Geçen yılki ICO devriminde adını sıkça duyduğumuz Ian Balina, hiç şüphesiz kripto para sektörünün en büyük isimlerinden biri.

Ian Balina, kripto para piyasasına benzersiz bir “token metrik” analiz sistemi getirdi. Gelişmekte olan ICO’ların ve blockchain projelerinin kapsamlı incelemelerini yaptı ve derlemelerini bir kamu e-tablosu üzerinde yayınladı.

Ancak daha sonra derlenen bilgilerin, çeşitli projeler arasında bir çıkar çatışması oluşturacak şekilde planlandığı ve Ian’a bu projelerden para aktarıldığı iddiaları gündeme geldi. Ancak bunlar iddiadan öteye gidemedi.

Ancak Ian’ın endişeleri sürüyor. Çünkü geçtiğimiz günlerde SEC, Floyd Mayweather ve DJ Khaled’e yasadışı tanıtımlar yaptıkları için suçlamalar getirdi. Gündemde, Ian Balina’ya da SEC’in aynı tarifeyi uygulayacağı söylentileri var.

Ian balina, Mısır’daki Kripto paralar ile ilgili yapılan bir etkinliğe katıldı ve orda şu demeçleri verdi:

“Kesinlikle SEC konusunda endişeleniyorum, çünkü spekülatif bir sektörede spekülatif iddialarla insanları suçlayabiliyorlar. Sıklıkla konuştuğum bir menkul kıymet avukatım var. Onunla bu konu üzerinde çalışıyoruz.

Bu konu bir yana dursun, SEC için başka endişelerimde var. Çalışanlarının çoğu eski kafalı ve yeniliklere açık değiller. Bu yüzden, kripto para sektörünün gelişip genişlemesinin önündeki en büyük engellerden birinin de SEC olduğunu düşünüyorum.’’

İlgileneceğinizi düşündüğümüz haberlerMark Kaizer Bitcoin’in 100 bin doları göreceği konusunda ısrar ediyor. Tıklayınız

Eski bilgisayarlarınız sizi kripto zengini yapabilir. Nasıl mı? Tıklayınız.

Mark Yusko: Bitcoin yakın gelecekte doların yerini alacak!!! Tıklayınız.

Krala yol açın, Nasdaq Bitcoin vadeli işlemleri başlatıyor. Öğrenmek için tıklayınız.Yıllara göre Bitcoin teknik analizi ve olası senaryolar için tıklayınız.

2011 de 1000 dolarlık Bitcoin alsaydınız şu an kaç dolarınız olurdu? Öğrenmek için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ian Balina: SEC’in Bitcoin ETF kararı beni endişelendiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Lightning Network’de Para Göndermek Artık Daha Kolay Blockchain.Com, Büyümeye Devam Ediyor: Litvanya’da Ofis Açıldı Ünlü Avukat: SEC’in Regülasyon Taslağı, Önemli Soruları Yanıtlamıyor BAE’den Arabistan İle Kripto Para Adımı Japonya’nın Devi Itochu Blockchain Sistemi Geliştirmeye Başladı Yeni AB yasası: Bankalar 2020’den itibaren Bitcoin tutup satabilecekler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır