Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Grayscale’den ZEN’e Büyük Yatırım!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Grayscale’den ZEN’e Büyük Yatırım!
Grayscale’den ZEN’e Büyük Yatırım!

© Reuters.  © Reuters.

Digital Currency Group’un Blockchain ve kripto para iştiraki olan Grayscale Investments, Zen tokenleri satın aldı. Yaklaşık 6.3 milyon dolarlık bir token alımı yapıldığı belirtilirken, daha önce Zen Cash adıyla bilinen bu koin için, Grayscale yatırımının önemli bir gelişme olduğu kaydedildi.

Horizon isimli Blockchain’in orijinal para birimi olarak faaliyet gösteren ve ilk olarak 2017 Mayıs ayında çıkan koin, gizlilik odaklı olması ile biliniyor. Zen Cash’in kullanıcılarına sunduğu gizlilik ve güvenin, yatırımcılar ve kullanıcılar noktasında oldukça önemli olduğu da belirtiliyor.

Grayscale yöneticisi Michael Sonneshein, konuyla ilgili yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

”Horizon ekibinin ZEN ile ilgili vizyonuna hayran kaldığımızı söyleyebilirim. ZEN’i gizlilik odaklı koinlerin bir numarası yapmak istiyorlar. Grayscale olarak biz de yaptığımız bu yatırımlarla, çok hızlı büyüyen bu sektörde öncü olmak istiyoruz. Müşterilerimize, dünyanın dört bir yanındaki en ilgi çekici kripto para ve Blockchain projelerini sunmaya devam edeceğiz.”

Horizon kurucu ortağı Rob Viglione ise, yaptığı açıklamada şunları belirtti:

”Grayscale oldukça stratejik ve kaliteli bir yatırım firması. Yatırım yapacakları ürün ile ilgili çok titiz davranıyorlar ve dünyanın dört bir yanından çok kaliteli yatırımcılara hizmet veriyorlar. Horizon olarak, bu noktada ortak bir vizyonumuz olduğu ve onlarla birlikte çalışacağımız için çok mutluyuz.”

Bilindiği üzere Grayscale’in yatırım fonları arasında  Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Ripple ve ZCash yer alıyor.

The post Grayscale’den ZEN’e Büyük Yatırım! appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Grayscale’den ZEN’e Büyük Yatırım! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En Fazla USDT Bulunduran Cüzdan Kime Ait? Ethereum Artık Bir Altcoin Değil! İşte 7 Nedeni Binance CEO’su: Yasal Konulardan Dolayı Kar Paylaşımı Yapmamız İmkansız Bitcoin ATM Firmasına 48.000 Dolarlık Dava Açan Kadın, Davayı Kaybetti Diar: Kripto Paralar PoS Algoritmasına Geçiş Yapmaya Başlıyorlar Araştırma: 3 Londralıdan En Az 1 Tanesi Kripto Paralara Yatırım Yapmak İstiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır