Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Free Software Foundation: Zor Durumdayız!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Free Software Foundation: Zor Durumdayız!
Free Software Foundation: Zor Durumdayız!

© Reuters.  © Reuters.

Free Software Foundation isimli kuruluş, kripto para ile aldıkları 1 milyon dolar civarındaki fonun kripto para fiyatlarındaki düşüşler sonrasında eridiğini ve ellerinde ciddi kayıp olduğunu açıkladı. Milyonlarca dolarlık kayıpların söz konusu olduğu piyasalarda, binlerce insan kripto paraların değerinin düşecek olduğunu düşünmeden hareket ediyor ve bazı kuruluşlarda kripto paralar ile yatırım yapılması, fon dağıtılması ve fon alınması konusunda 2018’de yürüttükleri çalışmalara devam ediyor. Free Software Foundation isimli kuruluş ise herkesin kripto paralara sahip olmadan önce dikkatli olmasını, kripto paraların risk yarattığını ve kendilerinin kayıp yaşadıkları gibi başkalarının da kayıplar yaşamasını istemediklerini açıkladı.

Kripto paralar ile fon almayın
Kripto paralar ile fon alınmaması gerektiğini açıklayan sözcüler, kripto paraların riskli yatırımlar olduğunu ve her an değer kaybının söz konusu olabildiğini belirterek, vatandaşların dikkatli olmasını öneriyor. Kuruluşların daha dikkatli olmasını öneren Free Software Foundation ve sözcüler, riskli yatırımların daha büyük problemler yarattığına değinerek eldeki yatırımın erimesinden kaynaklı olarak yapılabilecek projelerinde sürekli ertelenmek ve zararın ortaya çıkabildiğini belirtmekteler.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Free Software Foundation: Zor Durumdayız! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Piyasalar Yine Düşüşte: İlk 10’un Tamamı Kırmızı; Waves, Yükselişi ile Dikkat Çekiyor OmiseGo Değer Artışına Neden Olacak Güncellemeler ile Geliyor. OMG Güncelleme Detayları Bitcoin 3100 dolardaki dibi yeniden test eder mi? Malezya, Çin’in desteğiyle blockchain şehri kuracak McAfee Küba’da Ortaya Çıktı Dev Kripto Para Borsasının Kurucusuna Göre Kongre Görüşmelerinden Bitcoin Karlı Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır