Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple İsveç Bankası SEB ile Milyar Dolarlık XRP Transfer İşlemlerine Başlayacak!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple İsveç Bankası SEB ile Milyar Dolarlık XRP Transfer İşlemlerine Başlayacak!!!
Ripple İsveç Bankası SEB ile Milyar Dolarlık XRP Transfer İşlemlerine Başlayacak!!!

© Reuters.  © Reuters.

Ripple İsveç bankası SEB ile olan karşılıklı işbirliğini uluslararası milyar dolarlık para transferi ve diğer ekonomik ve ticari yatırımlar bağlamında pekiştirmeye yönelik profesyonel hamleler yapmaya devam ediyor.

Ripple İsveç Bankası SEB ile Para Transferi Ortaklığında Israrcı…İsviçre’nin sayılı bankalarından birisi olan SEB’in İşlem Hizmetleri Başkanı Paula da Silva yakın zamanda bir röportajında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İsveç ve Amerika Birleşik Devletleri arasındaki karşılıklı ödeme sistemine yönelik Ripple teknolojisinin kullanımına devam edilmesi ile ilgili olan platformdan bahis açtı. Son olarak da bankanın tüm müşterilerinin transferler için bu teknolojiyi kullandığını ifade etti.

Ripple için bakınız: Sıcak Gelişme!!! Ripple İslami Bankacılığa Göz Kırpıyor….

Bu haber, geçtiğimiz yıl Kasım ayında ilan edilen Ripple ile olan ortaklıklarının ardından geldi. O dönem platform, şirketin Stockholm ve New York’taki merkezi arasında gerçek zamanlı transferler için kullanılmak üzere ayarlama yapılmıştı. Lansman sırasında da Silva şunları söylemişti.

“Ripple’ın dağıtılmış finansal teknolojisini kullanarak müşterilerimiz, İsveç’teki SEB hesapları ile New York’taki bankanın şubeleri arasında gerçek zamanlı para transferleri yapabilirler. Bu, bizim açımızdan yeni teknolojilerin potansiyelini keşfetmenin yollarından biridir. Ayrıca yenilikçi teknoloji şirketleriyle çalışarak müşteri memnuniyetini daha da arttırabileceğimize dair somut bir örnek. ”

Ripple’a Taze Kan…Bankanın müşterileri sonuçlardan memnun görünmekte. Zira da Silva tüm müşterilerinin platformu kullanarak işlem yaptıklarını gözlemlediklerini kaydetti. Banker ile yaptığı röportajda ise şu beyanlarda bulundu:

“Geçtiğimiz yıl sadece bir müşteri varken. Şimdi ise SEB’in tüm müşterileri, Ripple platformunda İsveç ve ABD arasında şirketler arası transfer yapıyor. Şu an milyarlarca dolar hareket söz konusu. Bu hareketlerin nasıl gerçekleştiğini dikkatle gözlemlemekteyiz ve sistemi çok daha iyi yerlere taşıyabilmek için neye ihtiyacımız olabileceğine dair yoğun bir şekilde AR-GE çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Ayrıca, banka gelecek ortaklığın “bir sonraki adımını” keşfetmiş durumda. Bu keşif bence xCap kullanımları üzerinden önemli karlar elde eden bir teknoloji olan xRapid’in kullanılması olabilir.

Sonrasında şöyle devam etti:

“Bu gerçekten çok heyecan verici bir gelişme. IT çalışanları olarak bu işin her yerindeyiz. Her zaman bunun iyi bir fikir olduğunu düşündük. Bu yüzden de bu iş alanının ve IT’nin yeni bir şey üzerinde işbirliği yapmasından gayet memnunuz.”

Ripple’ın Küresel Stratejik Hesaplar Başkanı Marcus Treacher şunları söyledi:

“Paula ve ekibiyle SEB’de çalışmaktan gerçekten gurur duyuyoruz. Hem harika bir müşterisi olarak hem de Ripple ortağı olarak bu ekipten muazzam başarılar elde ettik.”

Ripple için bakınız: Bu Kripto Para Avcısı Haklı İse Bugün Ripple İçin Sansasyonel Gelişmeler Yaşanacak!!!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple İsveç Bankası SEB ile Milyar Dolarlık XRP Transfer İşlemlerine Başlayacak!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon ile Ortaklık İmzalayan QTUM Fiyatları Yükselişe Geçse de, İddialar Ortaklığın Gerçek Olmadığını Öne Sürüyor İddia: Bitcoin Cash’in ünlü ismi Roger Ver, çakma Satoshi tarafından kandırıldı! 300 milyon kayıtlı kullanıcısı ile Tapatalk EOS platformunu seçti Bitcoin boğa koşusu yeni başlıyor, çöküşe daha çok var Forbes’a Göre Bitcoin Jeopolitik Gerginliklerin Öncü Göstergesi Olabilir SEC yetkilisi Peirce’dan yeni Bitcoin ETF yorumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır