Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Fork Tartışmaları Yaşanan Bitcoin Cash, Abra Cüzdanında Listelendi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Fork Tartışmaları Yaşanan Bitcoin Cash, Abra Cüzdanında Listelendi!
Fork Tartışmaları Yaşanan Bitcoin Cash, Abra Cüzdanında Listelendi!

© Reuters.  © Reuters.

12 Eylül tarihinde, en popüler kripto para cüzdan uygulamalarından olan ve şu an 28 kripto para birimini destekleyen Abra, toplam hacme göre dünyanın en büyük dördüncü kripto para birimi Bitcoin Cash‘i platformuna ekleyeceğini duyurdu. Bitcoin Cash, Abra cüzdanına girdikten sonra, direkt olarak cüzdandan işlem görebilecek. Abra tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, platform kullanıcıları dünyanın herhangi bir ülkesinden kendi Abra cüzdanlarına Bitcoin Cash gönderebilecekler.

Söz konusu resmi Twitter duyurusu ise şu şekilde:

”Artık Abra üzerinden Bitcoin Cash yatırıp çekebileceğinizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. CEO’muz @billbarhydt ve @rogerkver, duyuru ve bütün şeyler üzerine konuşmasını şu linkten izleyebilirsiniz.”

Abra Eylül ayının başlarında da yeni kripto para destek haberleri vermişti. Popüler cüzdan uygulaması 5 Eylül tarihinde kendi Twitter hesabından yaptığı duyuruda, Cardano, Tron ve Basic Attention Token‘i platformuna eklediğini ilan etmiş ve söz konusu alt koinlerin fiyatlarında %1 civarı bir artışa neden olmuştu. 

Buna rağmen, Bitcoin Cash ekosisteminin şu an içsel bir bölünme tartışması yaşaması ve genel olarak kripto piyasasının düşüş modunda olmasından dolayı, söz konusu artış bu sefer yaşanmayabilir.

Fork Tartışmaları Yaşanan Bitcoin Cash, Abra Cüzdanında Listelendi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Fork Tartışmaları Yaşanan Bitcoin Cash, Abra Cüzdanında Listelendi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Lightning Ağda Güvenlik Sorunu Ripple Güneydoğu Asya pazarı için İnstaRem ödeme hizmetleri ile anlaştı Facebook’un Kripto Para Projesi Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Detay! Ripple Yöneticisi: ABD Blockchain Yarışını Kazanmalı Diar: Kripto Para Madencileri Hiçbir Şey Yapmadan Milyonlarca Dolar Kazanıyorlar! Malezya Maliye Bakanı, Kripto Para Şirketlerinin Ülkenin Merkez Bankasına Uyması Gerektiğini Vurguladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır