Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum’u Terk Edecek Olanların Sayısı 2019’da Artabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum’u Terk Edecek Olanların Sayısı 2019’da Artabilir
Ethereum’u Terk Edecek Olanların Sayısı 2019’da Artabilir

© Reuters. © Reuters.

Ethereum’un 2019’da beklentileri ilk 3 ay içerisinde karşılamaması halinde yatırımcılarının büyük bir ihtimalle ”onu” terk edip yerine farklı bir kripto para olan Bitcoin’i tercih edecek olduklarını belirttikleri sözler şimdiden kripto para dünyasında tartışmalı sözler olmaya başladı. Bitcoin 2018 yılında ne kadar büyük enkaz bıraktı ise Ethereum benzer bir enkaz bıraktı ve yatırımcılarına kayıplar yaşatmasının enkazı dışında Bitcoin fiyatına bağlı olduğunu göstermesi ile büyük bir şok yaşattı. Piyasanın gerçek hakimi olduğunu iddia edenler için Ethereum bu yönü ile yıl içerisinde tartışmasız olarak büyük bir hayal kırıklığına sebep olsa da yeterince ilgi görmesi, fazla piyasa hacmine sahip olmasına rağmen kendisini koruyamayarak fiyatında Bitcoin’i bile geçen düşüşlerin görülmesi ayrı bir hayal kırıklığı oldu.

Bitcoin kadar kayıplar yaşadı, bazen daha fazla. Bu bizim kabul edebilecek olduğumuz oranların çok çok üstünde olan bir kayıp oranı. Ethereum’a güvenmiştik ama bu bizim ona bağlı olduğumuzu yansıtmıyor ve göstermiyor. Bitcoin’e geçebilecek 3 ay süremiz var 3 ay içerisinde Ethereum kendi kendine yatırımcılarını elinde tutup tutamayacak olduğuna karar verecek. – Yatırımcı Yorumu.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum’u Terk Edecek Olanların Sayısı 2019’da Artabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Macron’dan AB’ye Blockchain Mesajı Dünyanın en büyük bankalarından birinden önemli Ripple hamlesi geldi! Bitcoin 6300 Dolar Bandında 1 Ay Boyunca Kalabilir. Neden mi? Dünya Devi Deloitte, Blockchain’in Önündeki Beş Temel Engeli Vurguladı Sıcak Gelişme: ZRX Dünyaca Ünlü Coinbase’de Listelendi! Ethereum’da uzun pozisyonlar fırladı, Kasım ayı tekrar mı edecek?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır