Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum’da Kayıplara Rağmen Boğalar Atağa Hazırlanıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum’da Kayıplara Rağmen Boğalar Atağa Hazırlanıyor
Ethereum’da Kayıplara Rağmen Boğalar Atağa Hazırlanıyor

2/2


2/2

  • Güçlü teknik geri çekilme olmasına rağmen ETH / USD kısa vadede yükselişe geçmiş durumda.
  • ETH / USD kurunun orta vadeli görünümü, günlük zaman dilimindeki üçgen deseninden net bir kırılma gerçekleşinceye kadar belirsizliğini koruyor
  • Ethereum’un, orta vadeli alım baskısını yeniden düzenlemesi için fiyatı 166 Dolar seviyesinin üzerinde tutması gerekiyor

Ethereum / USD Kısa Vadeli Fiyat Analizi
Kısa vadede, ETH / USD kuru yükseliş eğilimini koruyor, çünkü fiyat hala dört saatlik bir zaman diliminde ters bir kafa ve omuz modeli içinde işlem görüyor.

Son ralli, ETH / USD kurunun önemli bir seviye olan 166 Dolar direnç seviyesinin üzerinde işlem görmesiyle birlikte, yeni ve büyük bir teknik yükseliş formu oluşturulmuş durumda.

Teknik göstergeler, düşük hareketin ardından dört saatlik bir zaman diliminde aşağıya doğru dönüyor. Fiyat 125 Dolar seviyesinin altına düşerse, alıcılar boğa formasyonunun geçersiz olabileceği konusunda endişe duymaya başlayabilir.

Desen Saati
Yatırımcılar, boğadaki çift dip modelinin hala oyunda olduğunu belirtirken, kısa vadeli boğalar hala kafa kenarını tutmaya devam ediyor. Boğa ters çevrilmiş kafa ve omuz modeli mevcut seviyelerde geçerli olduğundan ve aynı zamanda tehlike oluşturduğundan, 60 Dolarlık bir projeksiyon tutarı bulunduğundan hareketle satıcılara dikkat etmeleri gerektiği öneriliyor.

MACD İndikatörü
Dört saatlik zaman dilimi üzerindeki MACD indikatörü düşmeye başladı ve güçlü bir satış sinyali oluşturuyor.

RSI İndikatörü
Dört saatlik zaman dilimi üzerindeki RSI göstergesi aşırı alım bölgesinden uzaklaştıktan sonra düşüş göstermiş durumda.

Ethereum / USD Orta Vadeli Fiyat Analizi
ETH / USD kuru, fiyatı iyi tanımlanmış simetrik üçgen modeli üzerinde ve 160 Dolar seviyesinin üstünde tutamadığı için orta vadede düşüş devam ediyor.

Ayrıca, ETH / USD kuru, son haftalardaki güçlü toparlanmaya rağmen hala 200 günlük hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.

İkinci en büyük kripto para biriminin son ralli göstergesini aşırı alım koşullarına sokması nedeniyle, günlük zaman dilimindeki RSI göstergesinde ters uyarı işaretleri görülüyor.

Desen Saati
Günlük zaman dilimi, ETH / USD kurunun simetrik üçgen düzeninin içinde geri hareket ettiğini gösteriyor. Trend çizgisi desteğinin altında sürekli bir kırılma, kripto para birimi için felakete işaret ediyor.

MACD İndikatörü
Günlük zaman dilimi üzerindeki MACD indikatörü aşağı inmek için önemli bir alanı olmasına rağmen, yükselişini sürdürüyor.

RSI İndikatörü
Söz konusu zaman dilimi üzerindeki Göreceli Güç İndikatörü, aşırı alım bölgesinden hızlı bir şekilde geri döndükten sonra şu anda nötr durumda.

Sonuç
Kararlı bir şekilde boğa görünümü ters çevrilmiş baş ve omuzlar deseninde ve fiyatı da hala 140 Dolar seviyesinin üzerinde tuttuğu için Ethereum kısa vadede yükselişini sürdürüyor.

Orta vadede boğaların, ETH / USD kurunun orta vadeli görünümünü değiştirmek için fiyatı günlük zaman dilimindeki üçgen deseninin üstüne zorlaması gerekiyor ve ayrıca 200 Dolar seviyesinin üzerinde sürekli bir ralli kurmaları da zorunlu. Yatırımcılar her iki modelin yükseliş hedefinin Ethereum’u 200 Dolar seviyesinin üzerine çıkaracağını not etmeliler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Ethereum’da Kayıplara Rağmen Boğalar Atağa Hazırlanıyor appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum’da Kayıplara Rağmen Boğalar Atağa Hazırlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Filipinler’den ”Yasa” Açıklaması GitHub’da En Popüler 10 Altcoin İşte Bitcoin’deki şok düşüşün arkasında yatan gerçek… Özbekistan, STO’lar ile İlgili Yasal Düzenlemeler Yapmak İstiyor Kripto Dünyasının Altını; Bitcoin Almak İçin 5 Neden Bitcoin sigortası düşünür müsünüz?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır