Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple CEO’su: Kripto’ların Yüzde 90’ından Fazlası Un Ufak Olacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple CEO’su: Kripto’ların Yüzde 90’ından Fazlası Un Ufak Olacak
Ripple CEO’su: Kripto’ların Yüzde 90’ından Fazlası Un Ufak Olacak



Konu kripto para endüstrisinde bir şeyleri kutuplaştırmaya geldiğinde, XRP taraftarları ile Bitcoin maximalistleri arasındaki tartışma kadar ateşlisine denk gelmek gerçekten zor. XRP ve Bitcoin tartışması kadar ateşli sayılabilecek merkezi vs. merkeziyetsiz tartışmaları ile, El-Classico kıvamında BCH ve BTC tartışmaları bulunmakta.

Yazım dünyasına yeni atılmış bir medya kaynağı olan Cheddar, San Francisco merkezli Ripple‘ın CEO’su Brad Garlinghouse ile röportaj yaptı ve CEO söz konusu röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ürettiği XRP’nin ”merkezi” olduğuna dair çokça eleştirilen CEO, sözlerine kripto yatırımcılarının durumundan bahsederek başladı ve spekülatörlerin ”tehlikeli bir oyun” oynadıklarını vurguladı. CEO bunun yanı sıra şu an halka açık bir şekilde listelenen 2.000 kripto para biriminin %90’ının, eninde sonunda ortadan kaybolacağını ve un ufak olacağını da vurguladı.

Yapılan açıklama çantasında çok fazla farklı kripto para birimi bulunduran yatırımcıların bazılarını korkutmuş olsa da, bu yönde bir açıklama aslında ilk defa Brad tarafından yapılmadı. Geçtiğimiz tarihlerde Kanada merkezli Blockstream‘in CSO’su Samson Mow da ”bütün yumurtalarınızı aynı sepete koymayın” görüşünün kripto paralar için geçerli olmadığını belirtti ve piyasanın kaç tane alt koini öldürdüğünü göstermek için istatistiksel bilgiler verdi. Samson’un verilerine göre eğer 1 yıl önce BTC satın almış olsaydınız şu an %54 oranında kar elde etmiş olacaktınız ancak top 16 kripto para biriminden oluşan bir çanta yapmış olsaydınız, yaklaşık olarak %21 terste kalmış olacaktınız.

Ripple CEO’su: Kripto’ların Yüzde 90’ından Fazlası Un Ufak Olacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple CEO’su: Kripto’ların Yüzde 90’ından Fazlası Un Ufak Olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Nesnelerin İnterneti, Internet of Things (IoT) Nedir? Kripto para piyasalarındaki son çöküşün 3 büyük avantajı Bitcoin Private, Ağda Gizlice Kripto Para Basılmasının Şokunu Yaşıyor Bitcoin işlem ücretleri son 3 yılın en düşük seviyesinde Civic CEO’su: “Bitcoin ve diğer kripto piyasaları, trilyon dolarlık bir piyasa olacak.” İddia: Regülatörler Bitcoin balonunu patlatacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır