Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın (XRP) bu fiyatlarını çok mu arayacağız?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın (XRP) bu fiyatlarını çok mu arayacağız?
Ripple’ın (XRP) bu fiyatlarını çok mu arayacağız?

© Reuters.  © Reuters.

Ripple’ın (XRP) bu fiyatlarını gelecekte çok arayabiliriz. Şu an Ripple hakettiği değeri bulmuş değil ve gelecekte bu fiyatlar bir daha görülemeyebilir.

Ripple’ın (XRP) bu fiyatlarını bir daha görür müyüz?Kripto para piyasası şu an tamamen aşağı yönlü. Pek çok yatırımcı ve kripto-sever, kripto para ekosisteminin değerini bunların belli bir geleneksel paraya karşı gösterdiği performans ile ölçüyor. Fakat eğer dijital paralar piyasaya liderlik eden coinlerden ayrı olarak tek tek incelenirse, bunların arasında büyük potansiyeli olanlar olduğu görülebilir. Bu kripto paralar pek çok endüstri alanında pek çok soruna çözüm sunuyorlar ve büyük bir kullanım alanları var.

Bunlardan en önde gelenlerinden biri şu an toplam piyasa değeri olarak 2. sırada olan Ripple XRP. Seveni olduğu kadar düşmanı da olan XRP, blockchain tabanlı teknolojilerin günlük hayatta ne kadar faydalı işler çıkartabileceğinin en önemli örneklerinden birisi.

XRP henüz herkesin hayatını doğrudan etkileyecek çok geniş kullanım alanlarına sahip değil. Fakat finans sektöründe giderek artan bir şekilde kullanılıyor ve yakın gelecekte toplumsal hayatta çok daha fazla kendine yer etmesi bekleniyor.

XRP’nin arkasındaki geliştirici kurum olan Ripple Labs, Ripple XRP’nin kullanım alanlarının genişlemesi için son derece agresif bir tanıtım politikası izliyor. Fakat Ripple Baş Stratejisti Cory Johnson, pazarlama ve reklam dışında daha pek çok faktörün XRP’nin yükselişinde etkili olduğunu vurguluyor. Özellikle saniyede gerçekleştirilen işlem hacmi bakımından Bitcoin’den ve diğer kripto paralardan çok daha önde olduklarını iddia ediyor.

(İlgili: Ripple’dan Cory Johnson: Bitcoin’in engelleri var, ama bizim yok)

Bütün bunlar göz önünde bulundurulduğunda, Ripple XRP’nin hak ettiği değeri bulmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Şu an kripto para piyasası tamamen kızıla boyanmış bir durumdayken Ripple’ın bu düşüşten etkilenmesi gayet normal. Fakat piyasa normale döndüğünde Ripple’ın hak ettiği diğeri bulması bekleniyor.

Kaynak için tıklayınız

Ripple Hakkında Daha Fazlası için bizi takip etmeye devam edin. Ripple hakkıdna eski yazılarımız için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın (XRP) bu fiyatlarını çok mu arayacağız? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple, XRP Kullanarak Japonya’dan Brezilya’ya İlk Sınır Ötesi Ödemeyi Yapacak Bitcoin.com, ön kayıta özel ödüllerle kendi kripto para borsasını açıyor Bloomberg: Anahtar Göstergeler Bitcoin Fiyatının Düşebileceğini Gösteriyor İsrail Mahkemesi’nin Bitcoin ve Altcoin Kararı Şaşırttı Güney Kore Borsası, Yanlışlıkla Yaptığı Airdrop İle 5 Milyon Dolar Kaybetti! Max Keiser: Bitcoin 100 bin doları görerek kendisinden beklenen hamleyi yapacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır