Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Etheera Token 14 günde yüzde 80.000 arttı, Etheera (ETA) nedir? Yükselişi durmak bilmiyor!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Etheera Token 14 günde yüzde 80.000 arttı, Etheera (ETA) nedir? Yükselişi durmak bilmiyor!!!
Etheera Token 14 günde yüzde 80.000 arttı, Etheera (ETA) nedir? Yükselişi durmak bilmiyor!!!


Etheera (ETA) nedir ? 14 günde toplam yüzde 80.000 artan Etheera durmak bilmiyor. Peki bu Etheera (ETA) nedir? Hep beraber bakalım!

Etheera (ETA) nedir ?

Etheera çok bilinen bir kripto para birimi olmasa da Coinmarketcap’de en büyük 100 token arasından 80. Sırada bulunan bir tokendır. Ethereum tabanlıdır. Ve son 14 günde %80.000 artmıştır.


Coinmarketcap’ın verilerine göre Etheera, 31 Ekim 2018 itibariyle 0,000051 dolar seviyesinde işlem gören kripto paramız, şu anda ise inanılmaz bir şekilde 0.012551 dolar seviyelerine kadar yükselmiş bulunuyor.

Etheera Çeşitli borsalarda listelenmeye başlıyorAstronomik yükselişinin ardından, ETA için çeşitli merkezi olmayan borsalar adeta listeleme savaşlarına girdiler. Etheera Bitcointalk topluluğundan aldığımız bilgilere göre en son, BarterDEX, Ethershift, HyperDEX ve Coinical gibi platformlar Etheera’yı listelemeye başladılar.

Tabi bunların hepsi nispeten küçük borsalar. Ancak günlük işlem hacmiyle dünyadaki 12. En büyük kripto para borsası olan Lbank’ta yakında Etheera’yı listeleyeceklerini duyurdu.

LBank’ın günlük işlem hacmi 220 milyon dolar. Böyle bir listelenme, ETA’yı adeta mancınıkla uzaya gönderebilir.

Etheera için şimdilik söyleyebileceklerimiz bu kadar. Etheera’yı yakından takip etmeye devam edip, son dakika bilgileri siz değerli okuyucularımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Etheera Token 14 günde yüzde 80.000 arttı, Etheera (ETA) nedir? Yükselişi durmak bilmiyor!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple (XRP) çığır açan bir ortaklık daha yaptı! Ünlü Kripto Para Borsası Tekrardan Hacklendi: 1.675 ETH Çalındı! Tether’in tahtı sallanıyor. Binance stablecoin USDC’yi listeliyor Alex Krüger: “Bitcoin ilk alım bölgesine doğru yöneliyor.” Charles Hoskinson Son Çeyrekte Cardano’yu Neyin Beklediğini Paylaştı Bitcoin 4000 dolar bandını kırdı, Bitfinex’de 4155 dolara kadar yükseldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır