Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

EOS Benzersiz Aktif Hesap Sayısı Yüzde 500 Arttı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » EOS Benzersiz Aktif Hesap Sayısı Yüzde 500 Arttı!
EOS Benzersiz Aktif Hesap Sayısı Yüzde 500 Arttı!

© Reuters.  © Reuters.

EOS benzersiz aktif hesap sayısında inanılmaz bir artış gerçekleşti ve günlük aktif kullanıcı sayısı 60.000 rakamına ulaştı. Bu sayı % 500 civarı bir artış demek. EOS hükümet ile fazlasıyla sorun yaşayan bir platform ama buna rağmen popülerliğini attırmayı başardı ve toplam kullanıcı sayısı olarak 430 bine ulaştı. Merkeziyetsiz uygulama eko sisteminin olduğu, halka açık bir blockchain platformuna sahip olan EOS bu başarısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

EOS Benzersiz Aktif Hesap Sayısındaki Ani Artış Ne Anlama Geliyor?EOS benzersiz aktif hesap sayısındaki artış rakamlarını bir blockchain uzmanı Ben Sigman Twitter hesabından yayınladı. Sigman uzun süredir EOS ağını dikkatle takip ettiğini de eklemiş paylaşımında. Ben Sigman’ın twiti aynen aşağıda yer alıyor:

İstatistiklere şöyle bir baktığımızda, son iki haftada aktif kullanıcı sayısının aniden fırladığını görürüz. En üst nokta 24 Ekimde ulaşılmış. Ve 60.000 gösteriyor. Önümüzdeki haftalarda da şu anda mevcut 430.000 kullanıcı sayısının da artması bekleniyor.

EOS’un BüyümesiSigma’ın twitine yanıtlar microblogging platformunda geldi. Yorum yapanların çoğunluğu EOS başarılarından övgüyle söz ediyordu ve EOS ağının göz kamaştırdığını belirtiyordu. Eos kullanıcılarından bir tanesi şöyle bir yorum yapmış:

“ EOS temelde Sybil’e karşı dirençli çünkü EOS işlem garantisi olan tokenlerle çalışıyor, bu da eldeki rakamların ne kadar etkileyici olduğunun bir nedeni. Paylaşım için teşekkürler.”

Şu sıralar yeni DApp’lar düzenli olarak EOS ağına giriyor. Lider kripto para borsası Bitfinex daha çok yakın zamanda EOS’a dayalı merkeziyetsiz bir borsanın EOSFinex’in duyurusunu yapmıştı.

Ancak bu başarılara rağmen EOS’un dikkat etmesi gereken bir kaç nokta var. Everipedia’ya ulaşmaya çalışan bir kullanıcı, teknik engeller olduğundan bahsetti. Everipedia en büyük blockchain tabanlı ansiklopedi.

Ayrıca bir durum daha var. Geçen ay EOS blok yapımcılarının kendi aralarında karşılıklı oylama yaparak, hileyle fazladan ödeme aldıkları tespit edildi. Sanıyoruz bu tür sorunları çözmek EOS’a büyük kazanç sağlayacak. Hazır kullanıcı sayısını da arttırmışken bu gibi sorunları bir an önce ele almalı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

EOS Benzersiz Aktif Hesap Sayısı Yüzde 500 Arttı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

JPMorgan, ETH Blockchain üzerindeki ödeme mekanizmasını geliştirmeye devam ediyor Bitcoin Bu Ay İkinci Kez 10.000’in Altına Düştü Litecoin 12% oranında yükseldi Onecoin’den Yeni Açıklama: Biz Saadet Zinciri Değiliz Bitcoin 8.800 Dolar Oldu Bitcoin Tamamen Anonim Olsaydı Daha Kötü Olurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır