Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Düşüşü Doğru Tahmin Eden Ünlü Analist Woo’dan Bitcoin Uyarısı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Düşüşü Doğru Tahmin Eden Ünlü Analist Woo’dan Bitcoin Uyarısı
Düşüşü Doğru Tahmin Eden Ünlü Analist Woo’dan Bitcoin Uyarısı


Bitcoin ve kripto para piyasası 2018 yılında büyük ölçüde değer kaybettikten sonra 2019 yılı piyasaya yeni umutlar getirirken pek çok analist ve uzman ayı piyasasının sonlandığı ve dibin görüldüğü şeklinde görüş bildiriyor.

Buna karşın kripto para piyasasının yakından tanıdığı ve Bitcoin’de 6.000 dolar bandındaki önemli destek noktasının kırılmasını doğru tahmin eden Willy Woo, hala kripto para piyasasının ayıların etkisi altında olduğunu düşünüyor. Woo’ya göre Bitcoin’deki düşük işlem hacmi ayıların hala kontrolde olduğunun bir göstergesi.

“Bitcoin’de Momentum Güçsüz”
Bağımsız kripto para araştırmacısı ve analisti olan Woo, kendi indikatörleri doğrultusunda Bitcoin’deki ayı piyasası ile ilgili Twitter’da bu yorumu yaptı;

“Teknik indikatörlerin boğa hareketini olanaklı kılmasına rağmen hacim ele alındığında yukarı yönlü hamleyi tetikleyecek bir göstergeyle karşılaşmıyoruz. Geçtiğimiz haftalarda gördüğümüz hacmin tetikleyicisi koinlerin borsalara iletilmesi ve volatilite bazlı değişimdi.”

Ayılar Hala Güçlü
Bu hacimsel artışın gerçekçi olmayan bir şekilde pozitif indikatörleri tetiklediğini savunan Woo, Bitcoin’de 6.000 dolardan 3.000 dolara düşüşün hacimdeki artışa sebep olduğunu ve bunun bir boğa sinyali olarak görülmemesi gerektiğini ifade etti.

Yukarı yönlü bir hamlenin oldukça kısıtlı olduğunu vurgulayan Woo, Bitcoin’de boğaların gerektiği kadar güce sahip olmadığını ifade ederken, ayıların Bitcoin’de hala kontrolü ellerinde tuttuğunu ve Bitcoin’de uzun vadeli savaştan galip çıkma ihtimalinin güçlü olduğunu takipçileriyle paylaştı.

Kripto para piyasasının bir numaralı para birimi Bitcoin yayın saati itibariyle Coinmarketcap verilerine göre durağan bir seyri takip ederek 3.868 dolar bandından işlem görüyor.


Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Düşüşü Doğru Tahmin Eden Ünlü Analist Woo’dan Bitcoin Uyarısı appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Düşüşü Doğru Tahmin Eden Ünlü Analist Woo’dan Bitcoin Uyarısı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin’i Öldürme Düğmesi Hayali Gab’ın Kurucusunun Hesabı, Square’in Cash App Uygulamasından da Kaldırıldı! Kripto Para Piyasasının Kurumsal Yatırımcıları, OTC Platformlarına Yönelmeye Başladı Bitcoin’in sıradaki büyük testi: Şükran Günü dönemi Bitcoin 12.600 Doları Kırdı, Altcoinlerde Son Durum Bitcoin’e Yatırım Yaptı, Elindekilerin Yüzde 95’ini Kaybetti: Sean Russell’ın Hikayesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır