Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Santiment Araştırması: Bu 3 Alt Koin’e Dikkat – Boğa Piyasası Çoktan Başlamış Olabilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Santiment Araştırması: Bu 3 Alt Koin’e Dikkat – Boğa Piyasası Çoktan Başlamış Olabilir!
Santiment Araştırması: Bu 3 Alt Koin’e Dikkat – Boğa Piyasası Çoktan Başlamış Olabilir!

3/3


2/3


Veri analiz platformu Santiment, Ethereum tabanlı alt koin’lerin sıradaki boğa piyasasından en çok kazanç elde edecek kripto para birimleri olduğu sonucuna vardı.

Ayı Piyasasının Bitişi Yakın
2018 yılının son iki çeyreği genellikle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonundan çıkacak olası bir Bitcoin ETF’sine onaylı geçti. Bitcoin 2017 yılını 10.000 dolar değerine yakın kapatıp, daha sonra 5.000 dolarlara kadar düşünce, bir çok yatırımcı 2018 yılının yaşanılan en büyük yı piyasalarından birisi olduğunu düşünmeye başlamıştı. Ancak yeni bir araştırmaya göre artık ayı piyasası bitti ve boğa piyasası çoktan başlangıcı yaptı bile.

Santiment bünyesindeki analistler temel olarak sosyal medya duygu durum analizine ve halka açık blockchain etkinliklerine bakarak yaptığı araştırmayı paylaştı ve yatırımcılara müjdeli haberi verdi. Mevcut BTC ve ETH fiyat değişimi oldukça sıkıcı gözükse de, Santiment analistleri özellikle son bir aydaki ERC-20 projelerinin performanslarının ”ETH fiyatı bağımlılığından” kurtulduğunu vurgulamakta.

Örnek vermek gerekirse dün Coinbase tarafından listeleneceği duyurulan Basic Attention Token, Ethereum yerinde sayarken %25’lik ciddi bir sıçrama yaptı.


Santiment’e göre, MKR ve ZRX tokenleri de ETH’den bağımsızlaşmaya başlayan kripto para birimleri arasında ve bu uyuşmazlık aynı BAT (LON:BATS) gibi sonuçlanabilir. Yani ETH sabitken, MKR ve ZRX yükselişe geçebilir.


Analistler bunun yanı sıra sosyal medya üzerinden yapılan davranış analizlerinin de boğa piyasasına işaret ettiğini ve insanların kafalarında boğanın çoktan geldiğini vurgulamakta.

Santiment Araştırması: Bu 3 Alt Koin’e Dikkat – Boğa Piyasası Çoktan Başlamış Olabilir! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Santiment Araştırması: Bu 3 Alt Koin’e Dikkat – Boğa Piyasası Çoktan Başlamış Olabilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bibox Kripto Para Borsası, Dex.top Merkeziyetsiz Kripto Para Borsasını Satın Aldı Boks Efsanesi ve Filipinler Senatörü Manny Pacquiao, Kendi Koin Projesini Duyurdu! Rus Bankaları Kripto ile Çalışmak İçin Can Atıyor İngiltere’de Bir Camii 90.000 TL’lik Kripto Para Bağışı Topladı IBM, Yeni Blockchain Teknolojisi Çalışmaları Başlatmak İstiyor Civic CEO’su Vinny Lingham, Yeni Bitcoin Tahminini Açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır