Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İddia: Tron’un Milyar Dolarlık Merak Konusu Ortağı, ”Çin’in Google’ı” Baidu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » İddia: Tron’un Milyar Dolarlık Merak Konusu Ortağı, ”Çin’in Google’ı” Baidu!
İddia: Tron’un Milyar Dolarlık Merak Konusu Ortağı, ”Çin’in Google’ı” Baidu!İddialara göre kripto para birimi projesi TRON, Çin’in en büyük İnternet hizmet sağlayıcısı Baidu ile ortaklık imzaladı. Kripto para piyasası haber sitesi Coinness söz konusu iddiayı 12 Ekim tarihinde bir tweet ile yapıp, Tron ekibinin içerisinden birinin verdiği bilgiyi kanıt olarak gösterdi.

Basın saatine göre ne TRON platformundan ne de Baidu’dan konu hakkında herhangi bir resmi açıklama, onay veye ret gelmedi ancak kripto para piyasalarındaki bu tarz haberler genellikle bir kaç gün sonra doğruluğunu ispat ediyor.

Coinness ortaklık hakkındaki detaylara çok girmeden, Tron ve Çin’in internet devi Baidu arasındaki ortaklığın ”önümüzdeki hafta” bulut depolama hizmeti Baidu Cloud tarafından yapılacağını duyurdu.

Coinness attığı tweet ile Tron platformundan birisinin özel bir görüşmede ortaklığı doğruladığını belirtse de, Tron veya Justin Sun tarafından herhangi bir açıklama da yapılmadı.

Tron’un CEO’su Justin Sun yakın zamanda Twitter üzerinden attığı bir gönderi ile ortaklığın ”onlarca milyar dolarlık” değere sahip bir ”endüstri devi” ile olacağını ifade etmişti.

Haberin devamı güncelleniyor. Lütfen sayfanızı yenileyin.

İddia: Tron’un Milyar Dolarlık Merak Konusu Ortağı, ”Çin’in Google’ı” Baidu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İddia: Tron’un Milyar Dolarlık Merak Konusu Ortağı, ”Çin’in Google’ı” Baidu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

460 Milyon Bitcoin Adresi Bize Ne Anlatıyor? Ethereum Nedir? Nasıl Üretim Yapılır ? Nereden Satın Alınır Fidelity, Coinbase’in Üst Düzey Yöneticisini Transfer Etti Blockchain Veri Endeks Firması, 2.5 Milyon Dolarlık Fon Toplamayı Başardı! Güney Kore’deki Hastane Blockchain Kullanmaya Başlıyor Küresel Perakende Devi Auchan, Blockchain Takip Sistemini 5 Ülkeye Daha Götürecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır