Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

DeVere Group CEO’su: FOMO, Bitcoin Fiyatını Yükseltecek Şeydir

Ana Sayfa » GÜNCEL » DeVere Group CEO’su: FOMO, Bitcoin Fiyatını Yükseltecek Şeydir
DeVere Group CEO’su: FOMO, Bitcoin Fiyatını Yükseltecek ŞeydirdeVere Group CEO’su ve kurucusu, FOMO‘nun (yeni gelişmeleri kaçırma korkusu) küresel çapta Bitcoin fiyatını uçuracak temel unsur olduğunu ifade etti.

Benimsenme Artıyor
deVere Group CEO’su ve kurucusu Nigel Green, Bitcoin hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Nigel’e göre Bitcoin’in şu an elde ettiği yaygınlık ve benimsenme, rakip kripto para birimlerine göre önde olmaya devam edecek. Nigel bunun yanı sıra diğer kripto para birimlerinin de ”gerçek anlamda küresel çıkışın eşiğinde” olduklarını vurguladı. Bunun temel nedeni ise FOMO.

”Kabullenme ve benimsenme oranı her geçen gün artıyor. Bu da finansal sektör içerisinde kripto para ve blockchain’e ilgi duyan kurumların büyük bankalar değil, teknoloji ve perakende sektöründen büyük isimler de olduğunu ortaya koymakta.”

Geçtiğimiz sene de benzer bir tablo çizen Bitcoin, 2017 yılının Kasım ve Aralık ayında sağlam bir ralliye başlamış ve 20.000 dolara kadar çıkmıştı. Ancak basın saatine göre lider kripto para biriminin birim fiyatı 6.582 dolardan ibaret. BTC bir kaç ay boyunca 6.200 ile 6.800 dolar arasında sıkışıp kaldı ancak bir çok uzmana göre bu aslında iyiye işaret çünkü Bitcoin eskisi kadar volatil bir görüntü çizmiyor.

Bitcoin bu yıl 8.000 doların üzerine çıkamasa da, Nigel kurumsal yatırımcıların piyasaya akın edeceğinden oldukça emin.

”Bence şu an kurumlar arasında eğer kendileri bu teknolojiyi kullanmaya başlamazlarsa, rakiplerinin öne geçmesinden ve onları bir daha yakalayamamalarından korkma durumu mevcut. Bu da halk – müşteriler – kendilerine sunulan fırsatları değerlendirme konusunda oldukça hevesli olduğu için bir doğruluk payına sahip.”

DeVere Group CEO’su: FOMO, Bitcoin Fiyatını Yükseltecek Şeydir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

DeVere Group CEO’su: FOMO, Bitcoin Fiyatını Yükseltecek Şeydir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

‘Bitcoin fiyatında patlama olabilir’ dedi, bu 4 nedeni gösterdi Seul’daki Blockchain ve Fintech Sektörüne 2022’ye Kadar 1 Milyar Dolar Yatırım Yapılacak Fidelity’nin Kripto Para Platformu Artık Son Testleri Yapıyor! Piyasa Hacmi Tekrar 249 Milyar Dolar Oldu Japonya’da Kripto Para Borsalarından JVCEA’ya Kayıt İlgisi Bitcoin Fiyatı Neden Önemli?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır