Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Kurucusu Buterin: Piyasa Artık 2017’deki Gibi Bir Büyüme Yaşamayacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Kurucusu Buterin: Piyasa Artık 2017’deki Gibi Bir Büyüme Yaşamayacak
Ethereum Kurucusu Buterin: Piyasa Artık 2017’deki Gibi Bir Büyüme Yaşamayacak

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasası 2017 yılının sonlarında rekor seviyelere ulaşmıştı. Bunun en büyük sebeplerinden biri Dünya genelinden çok fazla insanın piyasaya giriş yapmasıydı. Kripto para piyasasının o dönemlerde ana akım medyada tanıtılması, anlatılması pek çok insanı kripto paralarla tanıştırdı.

Piyasanın en büyük ikinci kripto parası olan Ethereum‘un kurucusu Vitalik Buterin, piyasaya bir daha 2017 sonunda olduğu gibi bir artış görülmeyeceğini düşünüyor. Buterin’e göre geçtiğimiz yıl çok fazla kişinin kripto paralardan haberi yoktu ve insanlar piyasayla yeni yeni tanışıyorlardı. Ancak kripto para piyasası artık bir hayli popüler hale geldi ve bu da insanların piyasaya aniden akın etme ihtimalini bir hayli düşürdü.

Hong Kong’da bir konferansa katılan Buterin, piyasanın artık eskisi gibi aniden birkaç kat büyüme yaşamayacağını söyledi. Buterin’e göre kripto para ve Blockchain sektörleri artık farklı açılardan büyümeye başladılar: Gerçek hayat. Buterin, katıldığı konferansta şu yorumları yaptı:

“Artık ortalama düzeyde eğitimli biriyle gidip konuşursanız Blockchain kelimesiyle aşina olduklarını görürsünüz. Piyasadaki hiçbir şey artık 1000 kat büyüme yaşayamayacak.”

Buterin’e göre insanlar artık anlık bir hevesle piyasaya giriş yapmayacaklar ve sektörün farklı bir açıdan büyümesi gerekiyor. Bu açı da yukarıda belirttiğimiz gibi gerçek hayat oluyor. Buterin’e göre insanlar artık Blockchain projelerini gerçek hayata uygulamalı, çeşitli sektörlere entegre etmeliler.

Buterin en azından kısmen haklı sayılabilir çünkü özellikle son dönemlerde finans, kamu sektörü, sağlık gibi alanlarda çeşitli adımlar atmaya çalışan pek çok Blockchain projesi görülmeye başladı. Blockchain gerçek hayatta git gide daha fazla kullanılıyor.

Ethereum Kurucusu Buterin: Piyasa Artık 2017’deki Gibi Bir Büyüme Yaşamayacak isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Kurucusu Buterin: Piyasa Artık 2017’deki Gibi Bir Büyüme Yaşamayacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Düzenlemeleri İhlal Eden ICO’larla SEC’in Anlaşmaya Vardığı Açıklandı  Bitcoin çöküşüne rağmen yüzde 200 artan kripto paralar baharı mı müjdeliyor? Max Keiser: ”Warren Buffett’den Daha Büyük Bir Fare Yok!” Bitcoin’in Sert Düşüşünde Bu 3 Altcoin Gücünü Korudu Bitcoin Cash, TRON ve Ripple haber özeti Doğru Bitcoin Tahminleriyle Ünlenen Şirketten Çarpıcı Ethereum Öngörüsü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır