Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

DeVere CEO’su: Piyasa Hacmi 10 Yıl Sonra 50 Kat Artacak; ETH ve XRP, BTC’yi Tahtından Edebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » DeVere CEO’su: Piyasa Hacmi 10 Yıl Sonra 50 Kat Artacak; ETH ve XRP, BTC’yi Tahtından Edebilir
DeVere CEO’su: Piyasa Hacmi 10 Yıl Sonra 50 Kat Artacak; ETH ve XRP, BTC’yi Tahtından EdebilirSatoshi Nakomoto, artık tarihteki yerini altın harflerle alacak olan Bitcoin whitepaper’ını bundan 10 sene önce yayınlamıştı. O günden bugüne, tarihin ilk kripto parasının işlem hacmi 112 milyar dolara kadar çıktı ve bu rakamın; hemen herkes artacağı fikrinde.

DeVere Group CEO’su Nigel Green’e göre ise, kripto para piyasalarında sonraki 10 yıl; ilk 10 yıla kıyasla çok daha farklı geçecek. Green, yaptığı açıklamada kripto paraların artık devrim ateşini yaktığını ifade ederken; buna karşın Bitcoin’in kripto paralar üzerindeki etkisinin ise düşeceğini iddia etti. Green, kripto para piyasalarının sonraki 10 yıl içinde tam 50 kat büyüyeceğini ve toplam hacmin 20 trilyon doları geçeceğini ifade ederken, şunları söyledi:

”Herkesin fikrine elbette ki saygım var ancak bana göre önümüzdeki 10 yıllık süreç boyunca Bitcoin’in dominasyonu ve etkisi düşecektir. Çünkü birçok kripto para çıkıyor ve çıkmaya devam edecek; bu sebeple de kripto paraların kullanım alanları giderek artacak. Hem kurumlar hem de özel sektörler kullanacaklar ve bu da daha homojen bir yapı şeklinde kendini gösterecektir.”

Green’e göre Bitcoin’i tahtından edecek kripto paralar ise Ripple ve Ethereum. Başarılı isim sözlerini şöyle sonlandırdı:

”Bana kalırsa XRP Bitcoin’i tahtından edecek esas kripto para olacak. Bankalar ve diğer finansal kurumlarla çalışmaları muhteşem. Bir diğer yarışmacı kripto para ise Ethereum olacak. Ethereum’un da akıllı kontral özelliği sayesinde Bitcoin’e büyük bir rakip olmasını bekliyorum.”

DeVere CEO’su: Piyasa Hacmi 10 Yıl Sonra 50 Kat Artacak; ETH ve XRP, BTC’yi Tahtından Edebilir isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

DeVere CEO’su: Piyasa Hacmi 10 Yıl Sonra 50 Kat Artacak; ETH ve XRP, BTC’yi Tahtından Edebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte Kripto Kârınızı Katlamanızı Sağlayacak Altın Kurallar İsviçre’de, Kara Para Aklanmasının Önlenmesine Yönelik Bir Standart Yayınlandı Özbekistan’ın Başkenti Taşkent, Blockchain ile Telif Haklarını Koruma Altına Alacak On Binlerce Bitcoin (BTC) Taşındı! BAE’deki Kripto Para Borsası Resmi Lisans İçin Ön Onay Aldı Önceki iki tahmini doğru çıktı: Anonim analistin Bitcoin kehaneti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır