Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Litecoin 24 Saatte Yüzde 10 Değer Kazandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Litecoin 24 Saatte Yüzde 10 Değer Kazandı
Litecoin 24 Saatte Yüzde 10 Değer Kazandı

© Reuters.  © Reuters.

Litecoin fiyatındaki değişimler 24 saat içerisinde %10 değişim yarattı. Litecoin fiyatındaki değişimlerin ne zamana kadar süreceği ve ne zaman tekrar yükseleceği tartışma konusuydu. Litecoin fiyatındaki 24 saatlik değişim ise %10’a ulaştı. Bitcoin Cash’in fiyatı ve Bitcoin fiyatındaki değişimler sonrasında %10 değer kazanması ile yükselişi başlatabilecek kripto para olarak görülen Litecoin hakkında yatırımcılar umutlandı.

32.41 dolara yükseldi
Litecoin fiyatının 32.41 dolara yükselmesi ile birlikte yatırımcılar tekrar yükselişlerin başlamasının bu adımlar ile olabilecek olduğunu düşünmeye ve LTC fiyatındaki değişimlerin ne zamana kadar ve nereye kadar yükseliş olarak devam edeceğini sormaya başladı. Bitcoin fiyatındaki değişimler dışında, XRP fiyatındaki değişimlere bakıldığında sürekli az yükseliş, ve sonrasında düşüş yaşanması LTC’nin ise %10 değer kazanması ile kayıpları %10 oranında azaltması yatırımcılar üzerinde olumlu bir etki yarattı. Bitcoin Cash hard forkundan tüm kripto paralar etkilenmiş ve piyasada yatırımcıların tamamına yakını büyük oranlarda kayıplar yaşamışlardı.

Litecoin bu düşüşler sırasında en az oranda kayıp edenlerden olurken, en fazla Bitcoin, Ethereum ve XRP’de değer kaybı yaşanmıştı.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Litecoin 24 Saatte Yüzde 10 Değer Kazandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Buterin’den Sharding Floodu: Yeni Sistem Bin Kat Daha Efektif Olacak Bitcoin fiyatında yeni 2019 zirvesi Twitch, Bitcoin Ödemelerini Yeniden Aktif Hale Getirdi Kripto para araştırma şirketinden Bitcoin’deki milyon dolarlık soruya yanıt Önemli Bitcoin Hizmet Platformu Kapanacağını Açıkladı! Filipinler Tabanlı UnionBank’tan, Kripto Para ATM’si Hamlesi Geldi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır