Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dev Bitcoin Borsası Binance’de Celer Satışı Dakikalar İçerisinde Tamamlandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dev Bitcoin Borsası Binance’de Celer Satışı Dakikalar İçerisinde Tamamlandı
Dev Bitcoin Borsası Binance’de Celer Satışı Dakikalar İçerisinde Tamamlandı

© Reuters. © Reuters.

Kriptokoin.com-Kripto para severlerin merakla beklediği Binance Launchpad’in üçüncü turu bugün tamamlandı. Katılımcılara 500 Milyondan fazla CELR tokeni sadece 17 dakika gibi kısa bir sürede satıldı. Satış neticesinde 4 Milyon Dolarlık fon toplanmış oldu. Celer Network, hızlı, kolay ve güvenli zincir dışı işlemlere imkan sağlayan bir katman-2 ölçeklendirme platformu.

Fiyatlandırma
Fiyatlandırma açısından baktığımızda CELR tokenleri 0.000434 BNB olarak satışa sunuldu. Haliyle satışlarda bir kısıtlama elbette ki söz konusuydu. Buna göre katılımcılar en az 2.985, en fazla 223.880 CELR tokeni alım yapabildiler. Binance bloğunda yer alan bir bilgiye göre, satışın tamamlanması sadece ama sadece 17 dakika 35 saniye sürdü.

Alım Yapamayanlar
Tokenin satışında oluşan beklenti, lansmanın başlamasından sonraki dakikalarda oldukça yüksek seviyedeydi. Diğer token satışlarında olduğu gibi Binance Launchpad’in bu son turunda da aynen BitTorrent Token ve Fetch.AI tokenine benzer şekilde yine alım yapamayanlar söz konusu oldu.

İlginç Anlar
Asya’da nerede olduğu tam olarak anlaşılamayan bir internet kafede toplanan kullanıcılar CELR tokenlerini sağlama alma girişimlerinde iyi koordine olmuş görünüyorlar.

Kimileri ise gerçekten ilginç durumlar ortaya koyuyorlar. Örneğin birisinin Binance üzerinde CELR lansmanını yeni bir kişisel kült seviyesine nasıl götürdüğünü görmek gerçekten hayretler verici.

Bazı mutsuz kullanıcılar varmış gibi görünse de, iddialara bakıldığı zaman bunun mantıksız olduğunu görüyorsunuz. Zira token satışı çok kısa sürdüğü için ekran başında bekleme sürelerinden kaynaklı yakınmalar olduğunu dikkate almak gerekiyor. CZ, CELR token satışında token almaya çalışan çoğu kullanıcıların alamadığını itiraf ediyor:

Binance CEO’su ayrıca, CELR token satışının bazı teknik zorlukları olduğunu kabul ederek önceki talep rekorlarını kırdığını da belirtiyor:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Dev Bitcoin Borsası Binance’de Celer Satışı Dakikalar İçerisinde Tamamlandı appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dev Bitcoin Borsası Binance’de Celer Satışı Dakikalar İçerisinde Tamamlandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, Ethereum, Ripple,ve VeChain ile İlgili Haber ve Uyarılar Teknik Analiz Nedir? Ripple’dan yeni iş birliği SEC Üyesi Açıkladı: Bitcoin ETF’si Onaylanacak! Peki Yarın Mı 20 Yıl Sonra Mı? Goldmoney BTC’ye küstü, Bitcoin’nin dijital altın rüyası suya düştü Bitcoin Piyasa Hacmi 63 Milyar Dolara Geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır