Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Piyasalara 7 milyar dolar taze kan girişi! Bitcoin 4300 dolara doğru tırmanıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Piyasalara 7 milyar dolar taze kan girişi! Bitcoin 4300 dolara doğru tırmanıyor
Piyasalara 7 milyar dolar taze kan girişi! Bitcoin 4300 dolara doğru tırmanıyor


Yine Bitcoin, yine şaşkınlık! Dün gece 3,950 dolara kadar düşen Bitcoin 4300 dolara doğru tırmanıyor. Bitcoin ve Ethereum’un yüzde %5’lik geri dönüşü kripto piyasanın değerine toplamda 7 milyar dolarlık bir değer kattı.

Bitcoin 4300 dolara doğru tırmanıyorBugün Bitcoin, otoriteler tarafından oldukça zayıf yorumu yapılan 4000 $ destek noktasını gerçekten çok iyi savundu. Dün gece erken saatlerde 3,950 seviyelerine kadar düşüş yaşayan BTC öğleden sonra toparlayarak 4,200 dolara çıktı. Ethereum da 112 dolar seviyesine kadar düşmüş iken şu anda 120 dolardan işlem görüyor.


Bununla birlikte iki büyük kripto paranın geçtiğimiz birkaç gün boyunca iyi bir momentum yakalamış olmasına aldanmamak gerekiyor. Eğer Bitcoin 4000 $ ile 4300 $ arasındaki yerini sağlamlaştırmayı başaramazsa kısa vadede 3,500 dolar seviyelerine düşme ihtimali çok da uzak değil.

Diğer kripto paralar ile birlikte değerlendirdiğimiz zaman günlük ticaret hacminde en fazla artış gösteren BTC ve ETH oldu. Günlük satış hacminde BTC 5,5 milyar dolar civarında gidip gelir iken, ETH ise yaklaşık olarak 2 milyar dolar ciro yaptı. Ayrıca ETH’nin günlük ticaret hacmi şu anda XRP, BCH ve XLM’nin toplam hacminden daha fazla.

4300$ sonrası için ralliye hazır olun!Bu iki kripto para günlük hacimlerindeki artışa rağmen, düşük satış baskını hala enselerinde hissediyor. Eğer piyasada ardı arkasına satış emirleri gelmeye başlarsa, keskin düşüşün tadına ilk bakacak olanlar düşük hacimli kriptolar olur. Bu yüzden düşük hacimli kripto paralar volatilitenin yüksek olduğu zamanlarda hep düşük satış riski taşırlar. Şu an için BTC ve ETH pek fazla risk taşımıyorlar.

( Bitcoin için kurtuluş yakın mı? yazısı ilginizi çekebilir!)BTC ve ETH’nin artan hacimleri, ilk başta hafif bir düşüş göstermelerine rağmen hemen toparlanmalarını ve % 5-6 oranında değer kazanmalarının sağladı. Fakat aynı oranlı artış XRP ve BCH için geçerli olmadı.

Şimdi bundan sonraki senaryo ne olacak? Eğer Bitcoin ana direnç seviyelerinden birisi olan 4300 $ seviyesini aşar, ETH de 120 $ seviyesini kırarsa bu iki kripto piyasayı kısa süreli ancak güçlü bir ralliye sürükleyebilir. Ancak iki kripto para da düşüş gösterirse ralliyi bir süre daha rafa kaldırın.

Sonny Singh’ten Şaşırtıcı Bitcoin Tahmini yazısı için tıklayınız!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Piyasalara 7 milyar dolar taze kan girişi! Bitcoin 4300 dolara doğru tırmanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dogecoin (DOGE) Nedir? Dogecoin Nasıl Satın Alınır? Piyasa Durgun Seyrederken, Binance Coin Top 10’a Doğru İlerliyor! Abu Dabi Ulusal Petrol Şirketi ve IBM Bir Arada: Blockchain Denemesi Yapılıyor Bitcoin için şu anki teknik göstergeler ne diyor? Ünlü Denetim ve Danışmanlık Firması: STO’lar ICO’lardan ”Çok da Farklı Değil” Bitcoin Cash, Litecoin ve Ethereum, Ayıların ‘Sert’ Etkisi Altına Girdi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır