Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dev Bir Şirket Daha, Kripto Paralar İçin Güvenli Depolama Hizmeti Sunmaya Hazırlanıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dev Bir Şirket Daha, Kripto Paralar İçin Güvenli Depolama Hizmeti Sunmaya Hazırlanıyor
Dev Bir Şirket Daha, Kripto Paralar İçin Güvenli Depolama Hizmeti Sunmaya HazırlanıyorKripto para sektörünün en büyük sorunlarından biri olarak gösterilen güvenlik meselesinde, son dönemde oldukça büyük gelişmeler yaşanıyor. Fidelity’nin kripto para piyasalarına giriş yapması, Coinbase ve Bitgo’nun da benzer çözümler için çalışmalarını sıklaştırmasının ardından, şimdi de İngiltere merkezli uluslar arası güvenlik şirketi G4S, yaptığı açıklama ile kripto para sektöründe güvenli depolama hizmeti sunmak için çalıştıklarını duyurdu.

İngiliz basınında çıkan haberlere göre, uzunca bir süredir finans sektöründe hizmet veren ve oldukça başarılı bir platform olan G4S (CO:G4S), artık kripto paraları da güvenli bir şekilde depolamak için hizmet vermeye hazırlanıyor. G4S’nin bu hamlesi ile tarihinde ilk kez dijital sektöre giriş yapacağı da kaydedildi.

Kurulduğu günden bu yana birçok etkinliğin güvenliğini sağlayan ve aynı zamanda birçok dev şirket için depolama hizmetlerini yürüten G4S’in bu alanda çalışmalara başlayacak olmasını, otoriteler kripto para piyasaları için oldukça iyi bir gelişme olarak yorumladı.

Kripto para piyasalarına kurumsal yatırımcının büyük parasının girmesinin önündeki en büyük engellerden birisi olarak da gösterilen güvenli depolama hizmetleri noktasında son dönemde ciddi gelişmeler yaşanıyor.

Otoriteler, birçok dev şirketin bu konu üzerinde ciddi çalışmalar yaptığını ve şimdilik sürecin çok iyi işlediğini belirtirken, özellikle de Fidelity gibi milyarlarca dolarlık bir portföye sahip olan dev bir şirketin sektöre giriş yapmasının, artık bu tarz sorunları tarihe gömebileceğini ifade ediyor.

Dev Bir Şirket Daha, Kripto Paralar İçin Güvenli Depolama Hizmeti Sunmaya Hazırlanıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dev Bir Şirket Daha, Kripto Paralar İçin Güvenli Depolama Hizmeti Sunmaya Hazırlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Cash Düşüyor Dev Yarı İletken Üreticisi Açıkladı: Madencilik Sektörünün Talebi Çok Azaldı Nik Patel’e göre 2020’de Bitcoin’i geçecek 5 altcoin OKCoin 5 Yeni Kripto Para Listemelesi İle Büyümeye Devam Ediyor Borç krizine dikkat çeken şirket: Bitcoin, 10 milyon dolar olabilir Bitcoin 5% artışla 5.507,0 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır