Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tim Draper: Amazon’dan Bir Ürünü Bitcoin İle Alabilirsiniz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tim Draper: Amazon’dan Bir Ürünü Bitcoin İle Alabilirsiniz
Tim Draper: Amazon’dan Bir Ürünü Bitcoin İle Alabilirsiniz

© Reuters.  © Reuters.

Tim Draper, kripto para birimleri ile bundan sonra bir kahve alabilecek olduklarını ve Amazon (NASDAQ:AMZN).com’dan isteyen herkesin kripto para birimi Bitcoin ile alışveriş yapabilecek olduğunu açıkladı. İnsanların, istedikleri zaman, istedikleri yerde kripto para kullanabilecek olduğunu belirten Draper, resmi olarak kripto para sahiplerinin istedikleri şekilde kripto paralarını kullanmaya hakları olduğunu, kendisinin 1.25 milyon dolarlık yatırım yapmasının ardından OpenNode aracı sistemleri sayesinde Bitcoin ile ödeme yapmanın hızlandırılacak olduğunu açıkladı. İsteyen herkes tarafından Bitcoin ile ödeme yapılabilecek olduğunu belirten Draper, kesin bir zaman dilimi vermezken, insanların kripto parala ile ödeme yapmasının en güvenilir yollardan bir tanesi olduğunu daha önceki açıklamalarını belirtmişti.

Kripto paralar ile ödeme yapılacak
Tim Draper, kripto paralar ile ödeme yapılmasının önünde bir engel kalmaması için OpenNode ile çalışmalar yapacak olduklarını ve bu çalışmalar sayesinde kendisinin de desteğinin bulunacak olduğunu açıkladı. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin Amazon.com’da alışveriş için kullanılması büyük bir avantaj yaratacak ve daha fazla büyük bir gizlilik ve güvenlik ortamı yaratacak.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tim Draper: Amazon’dan Bir Ürünü Bitcoin İle Alabilirsiniz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

CME rekorunu kırıyor: Bitcoin vadeli işlemlere olan ilgi BTC fiyatını arttırıyor Monero’nun Önde Gelen Geliştiricisi, Bitcoin’in Başarılı Olacağında Hemfikir Doktor Kıyamet’ten beklenen küresel kriz ve Bitcoin yorumu 19 Şubat Bitcoin analizi: BTC tamam mı devam mı? Bitcoin arka arkaya 4. kez yeşil aylık kapanış yapabilecek mi? Ethereum cüzdanlarında acı tablo: %90’ı şu anda zararda

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır