Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 6.300 Dolar Altındayken, Ether 1 Yılın Düşük Seviyesine Geriledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 6.300 Dolar Altındayken, Ether 1 Yılın Düşük Seviyesine Geriledi
Bitcoin 6.300 Dolar Altındayken, Ether 1 Yılın Düşük Seviyesine Geriledi

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Bitcoin Salı günü düşüş yaşarken, kripto boğa piyasası devam ederken Ether bir yılın düşük seviyesine geriledi.

Bitcoin %0,35 düşüşle 6.274,00 dolar oldu.

Kripto paralar genel olarak düşük iken, toplam piyasa sermayelendirmesindeki dijital döviz kapasitesi, Pazartesi günü 195 milyar dolara kıyasla, bu haberi yazarken, 193 milyar dolar seviyesinde.

Ethereum yani Ether, %2,83 düşüşle 190,32 dolara geriledi. Kimi uzmanlar, bu düşüşün küçük sözleşme kapasitesinden dolayı sıklıkla çıkarılan Ether’in ilk halka arzlarının, ICO, başarısızlığından kaynaklandığını belirtiyor. ICO nakde bağlı oldukça, Ether satarak fonlarını yükseltti.

Öte yanda, üçüncü en büyük yapay döviz olan XRP, %4,18 değer kaybederek 0,26227 dolar olurken, Litecoin %1,68 kayıpla 53,544 dolar oldu.

Diğer gelişmelerde, New York Finansal Hizmetler Departmanı (NY DFS), Tyler ve Cameron Winklevoss ikizler tarafından önerilen stablecoini onayladı. Gemini (ikizler) doları olarak adlandırılan para, State Street Bank’ta muhafaza edilen ABD dolarları ile desteklenecek.

NY DFS Yöneticisi Maria T. Vullo basın bülteninde, “finansal teknoloji pazar yeri gelişmeye devam ettikçe, New York emin büyümeyi garantilerken inovasyonu beslemeyi taahhüt ediyor,” dedi.

Devlet ajansı ayrıca, blockchain startup firması Paxos tarafından önerilen itibari para ile desteklenen yapay bir parayı da onayladı.

Öte yanda, bankacılık devi Citigroup (NYSE:C) gerçekte edinmeden, alternatif paralar üzerine yeni yollar ortaya koydu. Banka, bir sorumlu tarafından tutulan sanal parayı temsilen Ödenmiş Dijital Varlıklar’ı (DAR) oluşturdu. Şirket, DAR’ların kriptolara yatırım yapan müşteri ve finans kurumları için daha az riskli yöntemler sağlayacağını umut ediyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 6.300 Dolar Altındayken, Ether 1 Yılın Düşük Seviyesine Geriledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Decred (DCR) Yarın Dünyanın En Büyük Bitcoin Borsasında Listeleniyor Trump, sıkı bir Bitcoin savunucusunu Beyaz Saray’a atadı Belçika’nın Finansal Regülatörü Toplamda 120 Kripto Para Sitesini Kara Listeye Aldı! Sirin Labs Çalışan Kadrosunun Yüzde 15’ini İşten Çıkardı LedgerX CEO’su: Ether Vadelileri İçin Boşuna Beklemeyin Japonya’nın Dev Şirketi Blockchain Teknolojisini Deneyecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır