Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Decred (DCR) Yarın Dünyanın En Büyük Bitcoin Borsasında Listeleniyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Decred (DCR) Yarın Dünyanın En Büyük Bitcoin Borsasında Listeleniyor
Decred (DCR) Yarın Dünyanın En Büyük Bitcoin Borsasında Listeleniyor


Decred (DRC) yarın dünyanın en büyük Bitcoin borsasında. Binance’nin Decred’i (DRC) listeleyeceğini duyurması üzerine DCR fiyatı neredeyse % 20 değer kazandı.

Nefesler Tutuldu…Decred (DRC) Yarın Dünyanın En Büyük Bitcoin BorsasındaDecred (DCR) Yarın Dünyanın En Büyük Bitcoin Borsasında Listelenecek duyurusunun ardından mevduatlar açıldı. Artık Decred (DRC) 24 Ekim (yarın) saat tam olarak gece 04:00’da (TSİ:07:00) işlemlerine başlayacak. Binance’nin kabul ettiği politikası gereği listelenme fiyatı olarak herhangi bir ücret de talep edilmeyecek. Yani Decred, beş kuruş ücret ödemeden işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsasında listelenecek.


Binance’den yapılan açıklamada listelemenin DCR/BNB ile DCR/BTC çiftlerini kapsayacağı bildirildi. Decred (DRC), Binance’nin duyurusu ile aynı zamana denk gelen gece 3:15 ile 3:30 arasındaki 15 dakikada 38 dolardan 45 dolara fırladı. Bu seviyede tutunmayı da başardı. Yazımı hazırladığım an itibari ile 47 dolardan alıcı buluyor.

Her ne kadar Binance tarafından listelenme Decred adına mihenk taşı gibi görünse de, aslında asıl bomba haber birkaç gün öncesinde gerçekleşmişti. Bu olay Politeia oylama sistemi lansmanının canlı olarak yapılmasıydı. Oylama mekanizması 570.000 DCR (26 milyon $) içeren Decred Development fonunun dağıtımını sağlayacak.

Binance’de Listelenmek Her Derde Deva mı?Şu anda Decred, Bittrex’e ve sipariş defteri fiyatlarının nispeten durgun olduğu küçük borsalara bağlı durumda. Binance bu tabloyu değiştirecektir. Decred’in Binance listesine girmesi, DCR ticaretinde önemli ölçüde hareket görmemizi sağlayabilir. Ancak şuan için Tether (USDT) ile eşleştirilmeyecek olması BTC’ye bağlı kalmasına sebep olacak.

Decred (DRC) en son bu fiyat seviyesine 7 Ağustos tarihinde ulaşmıştı. Haftalardır 36 dolar seviyelerinde gidip geliyordu. Her ne kadar Decred (DRC) yarın dünyanın en büyük Bitcoin borsasında listelenecek olsa da bazı tereddütler var. Yükseldiği bu fiyatın muhtemelen satışlara sebep olacağını var sayarsak bu seviyede ne kadar kalıcı olacağı tam bir muamma.

Bu ihtimali teyit eder türde dedikodu ve haberler yayılmaya başladı. Medyada DCR’nin Binance’de alım satım işlemine başlamadan önce bir miktar satış görebileceğine dair yer alan haberler mevcut. Şunu aklımızda tutmamız gerekir ki Decred (DRC), bu seviyeye 105 $ ‘a yakın bir zirveden düştü. Dolayısıyla 47 $’a kadar olan artış oldukça kırılgan gözüküyor.

Diğer bir kripto para borsası olan KuCoin de geçen ay Decred’i, (DRC), DCR/BTC ve DCR/ETH olarak iki ayrı işlem çiftiyle listelemeye başlamıştı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Decred (DCR) Yarın Dünyanın En Büyük Bitcoin Borsasında Listeleniyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Huobi, Türk Lirası ile Kripto Para Alım Satımı İçin Kolları Sıvadı Düzeltme tamamlandı mı? Şant Manukyan’dan güncel Bitcoin yorumu Stellar Lumens Boğa Ticaretinde %10,20 Geriledi Robert Sluymer: Bitcoin’de haftalık RSI seviyesi, yaklaşan boğanın ilk sinyali Ripple neden mi yükseliyor? 8 Bitcoin borsasında API’ler aktive edildi Ünlü Analistten Bitcoin Fiyat Yorumu ve Güçlü Ripple (XRP) Tahmini

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır