Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Balinalar Boş Durmuyor – 120.000.000 XRP’lik İşlem Gerçekleştirildi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Balinalar Boş Durmuyor – 120.000.000 XRP’lik İşlem Gerçekleştirildi
Balinalar Boş Durmuyor – 120.000.000 XRP’lik İşlem GerçekleştirildiKripto para piyasası özellikle Aralık ayı içerisinde inanılmaz bir dalgalanma sürecine girdi ve bir çok kripto para birimi 2 gün yükselirken 5 gün düşüş yaşamaya başladı. Küresel piyasalarda tatil olarak görülen şu dönem bile, balinaların bu dalgalı piyasada yol almasını önleyemedi ve özellikle XRP piyasasında ciddi bir hareketlilik yaşanmakta.

Whale Alert isimli Twitter hesabının 27 Aralık tarihinde paylaştığı işlem detaylarına göre, sadece bir gün içerisinde tamı tamına 120.000.000 adet XRP transferi gerçekleştirildi.

İlk olarak sabahın ilk ışıklarında , o anki fiyat değerine göre 90.000.000 adet XRP, daha sonra ise  saat sabah 9 civarında 30.000.000 adetlik XRP işlemi gerçekleştirildi.

Söz konusu adreslerin hiçbirisi bir kripto para borsasına ait değil ve Whale Alert hesabının aktardığına göre ara ara satışlar gerçekleştiren Ripple da bu transferlerin arkasındaki kurum gibi durmuyor. Yani yapılan işlemler gerçek bir satın alma veya satma eylemi olabilir ki bu XRP için önem arz ediyor.

Bunun yanı sıra basın saatine göre düşüş yaşayan kripto para piyasası, XRP’yi de etkisi altına almış gibi duruyor ve piyasa hacmine göre ikinci sıradaki kripto para birimi %0.83’lük düşüş ile 0.36 dolarlık birim fiyata ve 14.936 milyar dolarlık piyasa hacmine sahip. XRP ile üçüncü sıradaki Ethereum arasındaki toplam piyasa hacmi farkı ise gittikçe küçülüyor.

Balinalar Boş Durmuyor – 120.000.000 XRP’lik İşlem Gerçekleştirildi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Balinalar Boş Durmuyor – 120.000.000 XRP’lik İşlem Gerçekleştirildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tether’ın Çöküşü Bitcoin’e Ne Kazandıracak? Tim Draper: Bitcoin küresel pazar payının %5’ini alacak Kripto Para Risk Sermayesi Firması, Ayı Piyasasına Rağmen Ciddi Bir Miktarda Yatırım Arayışında Bitcoin’de bu seferki 10,000 dolar çok farklı Belarus Teknik Üniversitesi, Kripto Para Diploma Programı Başlatıyor Hong Kong Regülatörü: Kripto Paraları Düzenlememiz Gerekiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır