Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dash’ın Geleceği Umut Verici

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Dash’ın Geleceği Umut Verici
Dash’ın Geleceği Umut Verici

Zimbabwe temelli şifreleme değişimi BitcoinFundi, Bitcoin gibi şifre dövizlerini ticarete açmıştır.

Daha fazla müşteriye sahip olmak amacı ile, kullanıcılarının Dash’ı satmasına izin vererek Afrika’daki Döviz / ABD doları çiftleri arasında ikinci döviz olmasını sağlamıştır. Döviz, kabul edilen sanal para birimleri listesine Litecoin’de eklenmiştir. Borsa kullanıcıları, dolarlarını Dash veya Litecoin‘e kendi tercihlerine göre çevirebilirler.

Bitcoin dışında farklı kripto para birimlerinin de eklenmesi, Afrika’yı şifreleme piyasasında önemli bir bölge haline getirebilir.

Afrika’daki kripto paraların geleceği

Afrika’da az borçlanmış bireyler, yakın bir zamanda bölgede kripto para birimlerinin ana akım kabul edilmesine yol açabilir.

Bunun yanı sıra, bunu bir olasılık haline getirmek için bölgede bulunan insanlar bu para birimlerine kolay bir şekilde erişmelidir. BitcoinFundi gibi şifreleme değiş tokuşu, sözü geçen erişimi sağlamak açısından önemli bir rol oynayacaktır.

Kripto para dünyası, son bir kaç içerisinde değerinde önemli bir artış vardır. Bundan dolayı, kullanıcı ve yatırımcılara yönelik itirazını güçlendirmiştir.

Bölgede benimsenmesini sağlamak için şifreli eşzamanlılığa ilişkin değişimlerin gösterilmesi gerekmektedir. Eğilim devam ederse, Dash’ın uzun vadede Bitcoin ile rekabet edebilme ihtimali vardır.

Alışveriş Destekleniyor

Gözlemlediğimiz zaman, Afrika dijital para birimi kullanıcıları ve yatırımcıları, işlemlerinde LocalBitcoin benzeri platformlar üzerinde alış veriş yapmayı seviyor gibi görünmektedir.

Bu durum, geçmişte LocalBitcoin’de meydana gelen dolandırıcılıkların sonucu olabilir. Borsaların kullanımı, döviz ticaretinde platformlar açısından da önerilmektedir.

Kaynak: Cointelegraph

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dash’ın Geleceği Umut Verici - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Weiss Ratings: “Mevcut Bitcoin düzeltmesi, 2015’den beri BTC için en iyi satın alma fırsatını sunuyor” Pantera Capital Yöneticisi: Bitcoin ‘Para’nın Yerini Alamayacak Ripple’dan Asheesh Birla: “Piyasadaki çöküşlere rağmen kriptodan asla vazgeçmedik.” İşte Binance’ye göre, son Bitcoin fiyat artışının katalizörü! Binance’in DEX Platformu Bazı Ülkelerde Çalışmıyor Tom Lee’den Bitcoin açıklaması

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır