Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dash Core Ekibi Küçülmeye Giden En Güncel Kripto Para Firması Oldu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dash Core Ekibi Küçülmeye Giden En Güncel Kripto Para Firması Oldu!
Dash Core Ekibi Küçülmeye Giden En Güncel Kripto Para Firması Oldu!


Kripto para piyasası 2018 yılının başından beri ciddi bir düşüş yaşamaktaydı ve yaşanan bu düşüş birçok kripto para firmasını da etkisi altına aldı.

Önde gelen kripto para birimlerinden birisi olan Dash da, yaşanan kripto para kışından etkilenen en güncel isim oldu. Dash Core Group CEO’su Ryan Taylor konu hakkında yaptığı açıklamada firmanın çeşitli sektörlerde çalışan dört elemanını işten çıkartacağını ve bunun yaklaşık olarak firmanın çalışan kitlesinin %8’ine denk olduğunu dile getirdi. Taylor yapılan işten çıkartmalar ile firmanın bütçesinin zar zor gelir gider idaresini dengeleyebileceğini ifade etti.

Yapılan işten çıkartmalar ile insan kaynakları departmanı iki çalışanını, iş geliştirme ekibi de iki elemanını kaybetti. İşten çıkarmalar resmi olarak açıklansa da çalışanların işine tam olarak 7 Mart tarihinde son verilecek.

CEO Ryan Taylor konu hakkında yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

”Bu bizim rahat bir şekilde aldığımız bir karar değildi ve uzun bir süredir bütçeyi dengelemek için araştırmalar yapıyorduk.”

DCG’nin şuan için sitesinde yayınlanan verilere göre 49 çalışanı bulunmakta. Dash CEO’su yaptığı açıklamaların devamında Dash kripto para biriminin birim fiyat olarak ciddi bir düşüş yaşamasının şirketin işlerini zora soktuğunu aktardı.

Kripto para piyasasında yaşanan bu küçülme sadece DCG’yi etkilemedi ve DCG’ye kıyasla çok daha büyük firmalar da bu kıştan yara aldı. Madencilik devi Bitmain, Ethereum tabanlı yazılım firması ConsenSys ve Huobi kripto para borsası gibi büyük isimler de kripto para kışında işten çıkarmalara başvurmuştu.

Dash Core Ekibi Küçülmeye Giden En Güncel Kripto Para Firması Oldu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dash Core Ekibi Küçülmeye Giden En Güncel Kripto Para Firması Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Reserve CEO’su: Merkez Bankaları Kendi Dijital Paralarını Geliştirecekler Kripto Paralar Yeteri Kadar Dijital Gizlilik Sağlayamıyorlar Sıcak Gelişme: Ethereum’un Merakla Beklenen Güncellemesi, Güvenlik Açığı Sebebiyle Ertelendi! Sıcak Gelişme: Dev Bitcoin borsası Binance, Türk Lirasını destekleyecek! Binance CEO’su: Merak Etmeyin, Alt Ralli Gelecek Bitcoin’de önemli bir dönüm noktası: 1 milyon barajı geçildi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır