Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Indiegogo’nun İlk Menkul Kıymet Token ICO’su 18 Milyon Dolar Topladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Indiegogo’nun İlk Menkul Kıymet Token ICO’su 18 Milyon Dolar Topladı
Indiegogo’nun İlk Menkul Kıymet Token ICO’su 18 Milyon Dolar TopladıSt. Regis Aspen Resort tesislerinin hak sahibi işletmecisi, bir menkul kıymet tokeni arzı (STO) gerçekleştirdi ve Indiegogo platformunda yapılan ve ilk olarak görülen emtia ICO’sundan tamı tamına 18 milyon dolar topladı.

Varlık yönetim firması Elevated Returns, ünlü tatil tesisi St. Regis Aspen Resort’un da sahibi konumunda. Firma geçtiğimiz Salı günü yaptığı açıklamada akredite yatırımcıların satış boyunca 18 milyon dolarlık Aspen Coin satın aldığını ve Indiegogo aracılığıyla yapılan ilk menkul kıymet tokeni ICO’sunu başarılı bir sonuca ulaştırdığını vurguladı.

Hizmet tokeni ICO’larında olduğu gibi belirli bir ürün veya hizmet için kupon gibi bir işleve sahip olmak yerine, Menkul kıymet tokenleri yatırım sözleşmelerini temsil etmekte. Bu durumda her bir Aspen Coin, 18 milyon dolarlık St. Regis Aspen emtialarında belirli bir paya sahip oluyor. Menkul kıymetler de SEC tarafından denetlendiği ve düzenlendiği için, satış sadece akredite yatırımcılarla sınırlı kaldı ve halka açılmadı.

”Aspen Dijital yaklaşımı piyasada sadece varlık destekli yeni bir koini desteklemekle kalmıyor, aynı zamanda geleceğin emlak sektörünün tokenleştirilmesi için de şablon oluşturuyor. Emlak sektörünün gelecekteki yatırım kapısı küresel bir kullanım, şeffaflık, halk erişimi ve likidite sunan bir tane olacaktır. Bunların hepsi blockchain teknolojisi ile sağlanabilir.”

Geçtiğimiz günlerde de New York içerisindeki 30 milyon dolar değerinde bir konut, blockchain üzerinden satışa çıkartılmıştı.

Indiegogo’nun İlk Menkul Kıymet Token ICO’su 18 Milyon Dolar Topladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Indiegogo’nun İlk Menkul Kıymet Token ICO’su 18 Milyon Dolar Topladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Anthony Pompliano’dan 6 haneli Bitcoin tahmini geldi Milyarder Mark Cuban: Altın ve Bitcoin Aynı Şey Hükümet Ekonomiyi Yanlış Yönettikçe, İran İçerisindeki Kripto Para Kullanımı Artıyor! Paxos İlk Haftalarda 50 Milyon Dolar Değerinde Stabil Koin’in Piyasaya Sürüldüğünü Açıkladı Bitfinex Kripto Para Borsası, Tether İçin Marj Ticareti Seçeneğini Sundu! Apple Mac Kullanıcıları Kripto Cüzdanınız Tehlikede Olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır