Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Boğa’nın Habercisi mi? Bitcoin Kritik Direnci Kırdı, Diğer Kripto Paralarda Hacim Artıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Boğa’nın Habercisi mi? Bitcoin Kritik Direnci Kırdı, Diğer Kripto Paralarda Hacim Artıyor
Boğa’nın Habercisi mi? Bitcoin Kritik Direnci Kırdı, Diğer Kripto Paralarda Hacim ArtıyorSon üç gündür, kripto para piyasalarındaki yatırımcıların neşeli olduğunu söylemek mümkün. Birçok lider kripto parada hatrı sayılır artışlar yaşanırken; kripto para piyasalarındaki hacmin de arttığını gözlemek son derece mümkün.

Uzunca bir süredir oldukça yatay seyreden ve gün içi işlem hacimleri son dönemin en düşük seviyelerine gerileyen Bitcoin’de günlük hacim 3 milyar dolar seviyelerinden 4,3 milyar dolara çıkarken, bu üç günün artış toplamı ise yüzde 40 oldu.

Bitcoin’in de yakaladığı pozitif ralli ile birlikte, baş altı alt koinler olarak gösterilen kripto paralar Stellar Lumens (XLM), Cardano (ADA) ve Ripple (XRP) gibi koinlerde de ciddi hacim ve fiyat artışı yaşandı.

Dünün tartışmasız yıldızı olan XRP, işlem hacmini 400 milyon dolardan 800 milyon dolara çıkarmayı başardı.

Analistler ise Bitcoin özelinde ise şu anda boğaların kontrolü ele alma şansının yüksek olduğunu ifade ediyor. Konuyla ilgili bir yorum yapan kripto para piyasası analisti DonAlt, yaptığı açıklamada bitcoin için işlerin iyi göründüğünü ifade ederken şunları söyledi:

”Şu anda olumsuz düşünmek için bir sebep göremiyorum. Bitcoin 6500 dolar seviyelerini kırdı ki bu rakamı 9 Ağustos’tan beri, Eylül ortasındaki bir gün dışında, hiç görmemiştik. Şimdi bu kilit direnç seviyesi kırıldığına göre bence bir sonraki hedef 6800 dolar civarları olacaktır.”

Birçok otorite, şu anda güzel bir sürecin başladığını ifade etse de, piyasaların bir sonraki hareketinin ne olacağını zaman gösterecek.

Boğa’nın Habercisi mi? Bitcoin Kritik Direnci Kırdı, Diğer Kripto Paralarda Hacim Artıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Boğa’nın Habercisi mi? Bitcoin Kritik Direnci Kırdı, Diğer Kripto Paralarda Hacim Artıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü analist Survivalism’tan korkunç Bitcoin tahmini ABD’deki Yerel Topluluklar Kripto Para Madenciliğinden Hoşnut Değiller Ripple tahvil kararı tüm piyasayı çökertebilir! Robot Sophia’nın Arkasındaki Ekip, Bir Blockchain Şirketi ile Anlaşma İmzaladı Bitcoin fiyatı 10.500 dolara kadar yükseldi: Son 24 saatlik getiri muazzam Ripple (XRP) dünyaya yayılıyor: Kritik bir ortaklık daha yapıldı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır