Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinsquare’in Alt Firması Coincapital, Toronto Menkul Kıymet Borsasında İki ETF Çıkarttı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinsquare’in Alt Firması Coincapital, Toronto Menkul Kıymet Borsasında İki ETF Çıkarttı!
Coinsquare’in Alt Firması Coincapital, Toronto Menkul Kıymet Borsasında İki ETF Çıkarttı!Kanadalı kripto para borsası Coinsquare‘in alt kurumu konumundaki yatırım ve portföy yönetimi birimi Coin Capital Investment Management, Perşembe günü yaptığı bir duyuruda ilk iki Borsa Yatırım Fon’larını (ETF) piyasaya süreceğini açıkladı. Coincapital STOXX Blockchain Patents Innovation Index Fund ve Coincapital STOXX B.R.AI.N. Index Fund (THNK) isimli borsa yatırım fonları Toronto Menkul Kıymetler Borsasında kullanıma sunulacak ve Kanadalı yatırımcılara blockchain ve diğer yenilikçi teknolojilerle ilgilenen firmalara yatırım yapma fırsatı sunacak.

Coincapital CEO’su Lewis Bateman konu hakkında şunları dile getirdi:

”Kanadalılar Yapay Zeka ve blockchain gibi teknolojilerin bizim yaşama ve çalışma düzenimizi değiştireceğini biliyorlar ancak çok derin uzmanlık olmadan bu sektörlere yatırım yapmak biraz zorlu olabilir.

Kanada vatandaşlarına sahip olduğumuz endüstri bilgisini kullanarak yenilikçi yatırım seçenekleri sunuyoruz ve onların bir uzman olmasalar bile bunlara yatırım yapabilmelerini kolaylaştırıyoruz.”

LDGR isimli ilk ETF, blockchain’in de aralarında olduğu dağıtık defter teknolojileri geliştirme ve araştırma odaklı firmalara yönelik çıkartılıyor. Konu ile ilgili firmaların bulunması için ise yapay zeka algoritması kullanılacak ve iSTOXX Yewno Developed Markets Blockchain Endeksi de takibe alınacak.

THNK isimli diğer ETF ise yatırımcılara yapay zeka, robotik bilimi, bioteknoloji ve nanoteknoloji gibi alanlarda yatırım yapma fırsatı sunmakta. THNK borsa yatırım fonu iSTOXX Developed Markets B.R.AI.N endeksini izleyecek.

Coinsquare’in Alt Firması Coincapital, Toronto Menkul Kıymet Borsasında İki ETF Çıkarttı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinsquare’in Alt Firması Coincapital, Toronto Menkul Kıymet Borsasında İki ETF Çıkarttı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Ayı Piyasasını Atlatırsa 5.000 Dolar Olabilir Bitcoin için Sırada Ne Var? Boğa Mı, Ayı Mı? Nick Core Bitcoin için felaket senaryosunu açıkladı: İşte detaylar… Kripto piyasasında umut verici gelişmeler:  Anthony Pompliano, Bitcoin, Ripple, BitMEX CEO’su ve Ethereum’un geri dönüşü… Avustralya’nın En Büyük Kripto Soygununu Yapan Kadın Tutuklandı! Bitcoin, ETH, XRP Fiyatı Güçleniyor: Kritik Seviyeler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır