Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Skew: ”Bitcoin’in Haziran 2019 Tarihine Kadar 10.000 Dolara Ulaşma İhtimali Yüzde 19”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Skew: ”Bitcoin’in Haziran 2019 Tarihine Kadar 10.000 Dolara Ulaşma İhtimali Yüzde 19”
Skew: ”Bitcoin’in Haziran 2019 Tarihine Kadar 10.000 Dolara Ulaşma İhtimali Yüzde 19”Bitcoin fiyatının günlük hareketlerindeki bir düşüş, piyasanın yakın zamanda beş haneli rakamlara yükseleceğine dair olan beklentileri de zayıflattı.

Bitcoin 2019 Yılında 10.000 Dolara Çıkamayacak
İki Londra menşeli türev ürünleri traderı tarafından kurulmuş bir kripto analiz bloğu Skew, Bitcoin’in 2019 yılı Haziran ayına kadar 10.000 dolar seviyesine ulaşma ihtimalinin %19 gibi düşük olduğunu açıkladı. Raporun temel analiz noktalarından birisi, üçüncü çeyreğin son ayında süresi bitecek olan Bitcoin vadeli sözleşmeleri. Gönderiye göre söz konusu Bitcoin vadeli işlemlerinin bitişi, lider kripto para biriminin istediği fiyata ulaşmasının önüne geçecek.

Bunun yanı sıra piyasadaki volatilitenin düşüyor olması da Skew’in dayanak noktalarından birisi. Bitcoin’in ve diğer kripto para birimlerinin eski volatil günlerinde bir kripto para birimi tek bir gün içerisinde bile %100 üzerinde artış yapabiliyordu ve bu bir çok yatırımcı tarafından hem iyi, hem de kötü olarak görülmekteydi. Kurumsal yatırımcıyı da en çok korkutan olaylardan birisi olan volatilite, 2018 yılının sonlarına doğru inanılmaz seviyelere düştü ve finansal piyasa kan kaybederken, Bitcoin sapasağlam aynı değeri korumayı başardı.

Raporda bunun yanı sıra 2019 yılının Ekim ayının başlangıcında 10.000 dolara çıkma olasılığının %27 olduğuna değiniliyor. Skew temel olarak yatırımcıların Bitcoin ile ilgili yatırım seçeneklerine olan ilgilerinin, Ekim ayında yılın diğer aylarında olana kıyasla çok daha yüksek olduğunu vurguladı. Beklenti artınca, fiyat da bir nebze artışa geçiyor ve volatilite de dolaylı olarak artıyor.

Skew: ”Bitcoin’in Haziran 2019 Tarihine Kadar 10.000 Dolara Ulaşma İhtimali Yüzde 19” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Skew: ”Bitcoin’in Haziran 2019 Tarihine Kadar 10.000 Dolara Ulaşma İhtimali Yüzde 19” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Son Durum! 2019’da Bitcoin Ne Olacak? Gıda alerjiniz varsa IOTA sizi koruyacak Bu analize göre Bitcoin’i yüksekten alanlar nakde geçti F2Pool Kurucusu: Geçtiğimiz İki Haftada 600.000 Bitcoin Madencisi ”Kepenk Kapattı” Almanya Merkez Bankasına Göre Bitcoin ve Kripto Paralar Finansal İstikrar İçin Tehdit Değil Hindistan Polisi Halkı Kripto Para Birimlerine Yatırım Yapma Konusunda Uyardı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır