Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Başkanı’nın Bitcoin Yorumu, Gizemli Bitcoin Balinası, Ripple Yetkilisinin Açıklaması: Öne Çıkan: ETH, TRON, NEO ve Stellar Haberleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Başkanı’nın Bitcoin Yorumu, Gizemli Bitcoin Balinası, Ripple Yetkilisinin Açıklaması: Öne Çıkan: ETH, TRON, NEO ve Stellar Haberleri
Coinbase Başkanı’nın Bitcoin Yorumu, Gizemli Bitcoin Balinası, Ripple Yetkilisinin Açıklaması: Öne Çıkan: ETH, TRON, NEO ve Stellar Haberleri

2/2


2/2

Coinbase Başkanı’nın Bitcoin ve piyasa yorumu, gizemli Bitcoin balinasının BTC transferi, Ripple yetkilisinin sektör açıklaması ve daha fazlası bu makalede…

Bitcoin (BTC) ve kripto piyasalarına yönelik haberler
Bitcoin balinası tekrar göründü: 13.095 adet Bitcoin Bitfinex’e aktarıldı
Son 24 saatte, 52,38 milyon dolar değerinde 13.095 adet Bitcoin, ayılar tekrar harekete geçmeden önce muhtemelen mümkün olan en iyi fiyattan satış yapmak için Bitfinex Borsası’na aktarıldı. BTC’ler sekiz ayrı işlemle bilinmeyen bir cüzdandan borsaya aktarıldı.

Coinbase Başkanı: “Aralık ayındaki kripto para rallisine şaşırmadım.”
Önde gelen ABD merkezli kripto para birimi borsasının Coinbase’in başkanı, Aralık ayındaki kripto para rallisine şaşırmadığını söyledi. CNBC’nin Fast Money programında Coinbase’in başkanı Asiff Hirji, son yıllarda kripto paraların ne kadar geliştiği ve kripto sektörünün 2019 yılında nereye doğru gittiğini düşündüğünü anlattı.

İşler asla göründüğü kadar iyi değil. Hiçbir zaman göründükleri kadar da kötü değiller. Ve Buffet’in, ‘Diğerleri korkulu olduğunda açgözlü olun ve diğerleri açgözlü olduğunda korkmayın.’ sözünü hatırlattı. Bu yüzden biraz geri dönüş yapmış olmamızın şaşırtıcı olmadığını düşünüyorum. Bence geçen sene kripto para biriminde gerçekleşen yenilikler bundan önceki yıllara göre her şeyi aştı. Kripto para birimine giren mühendis sayısına ve piyasaya sürülen gerçek ürün sayısına bakarsanız, bugün sahip olduğumuz kadar inovasyona sahip değiliz.


Asiff Hirji: “Sektörde daha fazla kripto para birimi görmeyi beklemelisiniz.”
Coinbase Başkanı, yeni kripto para listelemeleri olacağını belirterek açıklamalarına şu sözlerler devam ediyor:

Üç ya da dört yıl önce, Bitcoin kripto para biriminde önemli olan tek şeydi. Sonra Ethereum geldi. Ve şimdi, muhtemelen 3 bin ila 4 bin arasında kripto para biriminin olduğu bir noktadayız. Muhtemelen 200 ya da öyle bir şey var. Ve zamanla, birçok coğrafyada önemli olan tüm kripto paraları platformumuza ekleyeceğimizi varsayıyorum. Sanırım bu, teknolojideki bir sonraki büyük yenilik dalgasının başlangıcı ve zamanla sektörde giderek daha fazla kripto para birimi görmeyi beklemelisiniz.

Coinbase Başkanı: “Kurumsal yatırımcılar için gerekli ortamı sağladık.”
Asiff Hirji, kurumsal yatırımcıların kripto paralara yatırım yapabilmeleri için gerekli ortamı ve şartları sağladıklarını belirterek açıklamalarına şu sözlerle devam ediyor:

Kurumların ticaret yapmak için geçerli bir yere ihtiyaçları olduğunu düşünüyorum. Saklamak için nitelikli bir vasiye ihtiyaçları var. Ve gerçek likidite olduğundan emin olmak istiyorlar. Bu yüzden çok fazla likidite sağladık. Gezegendeki en iyi, en düzenli ve en uyumlu mekana sahibiz… Ve alandaki tek yetkili koruyucu çözümümüz var. Ve böylece kurumların kripto para varlıklarına yatırım yapmalarına izin vermek için çok fazla altyapı hazırladığımızı düşünüyoruz.


Asiff Hirji: “2019’un kripto sektörü için farklı bir yıl olacağını düşünüyoruz.”
Coinbase Başkanı, 2019 yılının kripto para sektörü için daha iyi bir yıl olacağını belirterek açıklamalarına şu sözlerle devam ediyor:

Aslında gözetimimizde yüzlerce kurum var. Biliyorsunuz, bu iş için belirlediğimiz iç hedeflere uyduk… Bu işle nerede olduğumuzu çok iyi hissediyoruz ve 2019’un kripto sektörü için farklı olacağını düşünüyoruz. Kriptoya giren kurumlar için 2019 iyi bir yıl olmaya devam edecek.

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler
ConsenSys’in sponsor olduğu Ethereum blogunda yayınlanan en son haftalık rapor çıktı. Bu haftanın baskısı, Raiden, Status ve Augur dahil olmak üzere bir dizi Ethereum tabanlı platform hakkında yeni protokol güncellemelerini ve haberleri içeriyor.

Ripple (XRP)’a yönelik haberler
Ripple’ın baş pazar stratejisti Cory Johnson, yeni bir konuşma yayınladı. Singapur’daki Slush konferansında konuşan Cory Johnson, sınır ötesi ödemelerin mevcut “parçalanmış” altyapısını ve Ripple’ın küresel finansal sistemi devrimine nasıl yardımcı olabileceğini anlatıyor.

TRON (TRX)’a yönelik haberler
TRON (TRX)’un kurucusu ve CEO’su olan Justin Sun, Blockchain teknolojisi ve kripto paralar için artan düzenlemeleri memnuniyetle karşıladığını söyledi. Inc. ile yeni yapılan bir röportajda, Justin Sun düzenlemelerin uzun vadede, kripto para endüstrisinin meşrulaştırılmasına yardımcı olacağını söylüyor. TRON’un kurucusu konuya yönelik şu açıklamaları yapıyor:

Düzenlemenin birçok yerde sektöre geleceği varsayımıyla çalışıyoruz. Pek çok açıdan, piyasayı meşrulaştırmak ve iyi uygulamaları kötülüklerden ayırmak gerekli olacak. Kısa bir süre önce, toplumumuzla ve hükümetlerle her zaman iyi bir ortak olduğumuzu duyurmak için bir baş uyum görevlisi atadık.

NEO’ya yönelik haberler
NEO projesinin arkasındaki ekip, yıllık geliştirici konferansında, yeni yol haritasını ve platform yeniliklerini yayınlamayı ve küresel NEO Blockchain topluluğunun “Akıllı Ekonomi” vizyonunu nasıl hayata geçirdiğini göstermeyi planlıyor.

XRP, Stellar, Binance Coin, Monero ve daha fazlasına yönelik haberler
Kripto ödemeleri uygulaması Metal Pay, platformda tutulan tüm USD fonlarının artık FDIC sigortalı olduğunu söyledi. Bu durumda ilk kez ABD’deki kullanıcılar, bu hesabı elinde tutan bankanın başarısız olması durumunda, federal hükümet tarafından korunan bir banka hesabına para göndererek uzun bir kripto listesi satın alabilirler.

Metal Pay şu anda; Bitcoin, XRP, Ethereum, Binance Coin, Basic Attention Token, Monero, Zcash, Litecoin, 0x, Bitcoin Cash, EOS, Stellar, Dash, Dogecoin, Waves ve Metal’i desteklediğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Coinbase Başkanı’nın Bitcoin Yorumu, Gizemli Bitcoin Balinası, Ripple Yetkilisinin Açıklaması: Öne Çıkan: ETH, TRON, NEO ve Stellar Haberleri appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Başkanı’nın Bitcoin Yorumu, Gizemli Bitcoin Balinası, Ripple Yetkilisinin Açıklaması: Öne Çıkan: ETH, TRON, NEO ve Stellar Haberleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Karanlık ağda ilginç ticaret: 800 dolarlık Bitcoin’e 10,000 dolar nakit Hindistan Polisi Halkı Kripto Para Birimlerine Yatırım Yapma Konusunda Uyardı! Yasadışı Bitcoin Private tokenleri Bitcoin’in Geleceğini Nasıl Etkileyecek? Bitcoin fiyatının daha da yükselmesi için 8,200$’ı geçmesi gerekiyor BIS Müdürü: Kripto Paralar Para Birimi Değiller Bitcoin Tekrar Yükselişe Mi Geçiyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır